Skocz do zawartości
Elmando

Hosting na początek

Polecane posty

Witam.

W sferze hostingów jestem jeszcze "zielony".Szukam przede wszystkim stabilnego, w miarę z porządnym transferem pierwszego hostingu. Przejrzałem całe mnóstwo ofert, ale opinie były tak zróżnicowane, że w końcu sam się pogubiłem co byłoby najlepszym wyborem.

Jest ona w dużej części już zaprojektowana (m.in Bootstrap | js,html,style itd.) dlatego nie chciałbym tego robić od początku.Na stronie będzie umieszczane wiele artykułów,wpisów oraz obrazów/video. (sport)

 

 

Ze względu, że zaczynam prosiłbym o poradę dotyczącą kierowania się wyborem hostingu bądź jakieś propozycje dobrych firm.Wszelkie uwagi na początek również są mile widziane :)

 

 

PS: hitme.pl - jak się zapatrujecie? wersja z 50/rok byłaby w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

cieszymy się, że wspomniałeś o nas w ofercie. Pełna oferta hostingu dostępna jest na stronie : https://hitme.pl/hosting-www/

Gdybyś miał dodatkowe pytania to zapraszam do kontaktu na biuro@hitme.pl

 

Dodatkowo na hosting www mamy gwarancję satysfakcji, gdyby usługa nie spełniła Twoich oczekiwań zwrócimy 100% wpłaconej kwoty, wystarczy powiadomić nas do 14 dni od momentu aktywacji usługi.

 

Przekazałem też prywatną wiadomość.

 

Dane podmiotu:

HitMe.pl Marek Bajerski

ul. K. Porębskiego 64/22

80-180 Gdańsk

www.hitme.pl

NIP: 879-248-70-67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na tym hostingu za 50zł / rok siedzi kilka moich stron: skonfiguruj.pl (joomla), serwerstatus.pl (również nowa jest przygotowywana na tym serwerze) a do tego poczta prywatna.

 

Inne strony też tam pcham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×