Skocz do zawartości
Stevs

[SZUKAM] Serwer pod druzyne.

Polecane posty

Czesc na wstepie chcialbym od razu przedstawic moje cele :

- Strona druzynowa na serwerze

- Serwer TS3

- Serwer CS:GO 12 slotowy tick 128

 

Obecnie jestem w posiadaniu serwera VPS z ovh, lecz ogranicza mnie tam dysk 10GB (gdy sam serwer cs'a wazy ponad 13GB+). Czytalem na roznych forach / rozmawialem z roznymi ludzmi ktorzy "maja" doswiadczenie lub przynajmniej znaja sie na hostowaniu serwera cs.

 

Wedlug nich serwer z 2GB RAM'u oraz 2 rdzeniowym procesorem jest wstanie wstawic serwer cs'a i go utrzymac bez zadnego problemu.

 

______________

 

Rozumiem ze nadejda komentarze typu "Na VPSie nie postawisz, jest za slaby kup dedyka", lecz jednak te wypowiedzi na innych forach mowia co innego.

_____________

 

Teraz moja prosba. Jesli sie ktos zna na hostowaniu serwera tej gry prosilbym o kontakt na PW, oraz bym prosil firmy hostingowe o oferty oraz mozliwosc przetestowania serwera poniewaz jestem sklonny zmienic hosting.

Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie rozszerzysz dysku na serwerze tym którym masz? OVH daje możliwość zwiększenia przestrzeni dysku.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również wysłałem PW. Swoją drogą - Fizyda dobrze mówi, wystarczy rozszerzyć dysk/przeskoczyć na ofertę wyżej i będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Stronę postaw najlepiej na hostingu, może być darmowy ze względu na bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

"Na VPSie nie postawisz, jest za slaby kup dedyka" - i nie interesuje mnie co mówią na "innych forach". Sam nie gram, ale hostuję taki shit i wiem że bez przygotowania jajka i optymalizacji (na KVM'kach) to przy tickrate 128, aby grać swobodnie i bez lagów to raczej tylko dedyk.

 

Nie lepiej byłoby kupić wszystko osobno niż samemu hostować?

 

Jak chcesz KVM'kę to mogę Ci zrobić miejsce na dedyku z OVH Game (+najlepszy Anty DDoS pod CSGO i TS3). Parametry i cena do ugadania.

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Zapraszam do zapoznania się z http://corevps.pl, chętnie dopasujemy ofertę do Pana potrzeb.

 

Skąd żeś się urwał człowieku? Chyba pomyliłeś forum.

- Darmowy, podziabany szablon, grafiki z darmowych stock'ów + jedna zarejestrowana w tym brak polskiego fonta

- Brak działalności gosp.

- LET zamiast normalnego certyfikatu SSL

- niezaktualizowany WHMCS (albo nulled)

- 0 klientów

- pagespeed na serwerze "main", na którym leży strona z błędną konfiguracją

- Domena zarejestrowana:

created: 2016.07.03 12:06:50

last modified: 2016.07.05 00:56:14

renewal date: 2017.07.03 12:06:50

 

w OVH

 

Na dodatek sprzedajecie w OVH coś o czym nie macie pojęcia i bez ogarnięcia ochrony AntyDDoS po stronie OVH.....

 

Czyżby wakacyjny biznes na 5 minut a może gimbusiarski fraud żeby ściągnąć jak najwięcej hajsu z gimbusów, hmm?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może https://microvps.pl/ serwer Play?

 

Szczerze powiem byłem tam kiedyś klientem (~rok temu) i naprawdę pożałowałem. Nie wiem jak jest teraz ale jestem tak jakby "wyczulony" na ich uslugi.

Czemu nie rozszerzysz dysku na serwerze tym którym masz? OVH daje możliwość zwiększenia przestrzeni dysku.

 

 

Również wysłałem PW. Swoją drogą - Fizyda dobrze mówi, wystarczy rozszerzyć dysk/przeskoczyć na ofertę wyżej i będziesz zadowolony.

 

Właśnie myślałem nad tym ale zwiększenie dysku kosztuje 20zł a wtedy już bardziej się opłaca przeskoczyć opcję wyżej. A głównie napisałem ten post ponieważ chciałem zobaczyć inne oferty oraz sprawdzić opinię innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć coś lepszego jakość/cena niż ovh zwłaszcza jeśli potrzeba anty ddos, a ts3 tego potrzebuje.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Dlatego ja oferuję KVM'ki postawione na dedyku z antyddos game + support + ew. możliwość wystawienia FV + support + customowe rozwiązania do zabezpieczeń ;)

Ktoś się skusi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Skąd żeś się urwał człowieku? Chyba pomyliłeś forum.

- Darmowy, podziabany szablon, grafiki z darmowych stock'ów + jedna zarejestrowana w tym brak polskiego fonta

- Brak działalności gosp.

- LET zamiast normalnego certyfikatu SSL

- niezaktualizowany WHMCS (albo nulled)

- 0 klientów

- pagespeed na serwerze "main", na którym leży strona z błędną konfiguracją

- Domena zarejestrowana:

created: 2016.07.03 12:06:50

last modified: 2016.07.05 00:56:14

renewal date: 2017.07.03 12:06:50

 

w OVH

 

Na dodatek sprzedajecie w OVH coś o czym nie macie pojęcia i bez ogarnięcia ochrony AntyDDoS po stronie OVH.....

 

Czyżby wakacyjny biznes na 5 minut a może gimbusiarski fraud żeby ściągnąć jak najwięcej hajsu z gimbusów, hmm?

 

Witam, informacje dotyczące danych firmy znajdują się w zakładce kontakt.

Posiadamy WHMCS w ostatniej dostępnej wersji tj. 6.3.1.

Szablon jest przez nas dostosowany, jaka jest różnica czy wydamy $10 na szablon z themeforest (jak wiele innych firm), czy użyjemy odpowiadającego nam rozwiązania. Nie jest to przecież wiedza tajemna skąd pochodzi ten szablon, w komentarzu w stopce na naszej stronie jest informacja na temat autora.

 

Rozumiem, że lepiej się Pan orientuje nt. naszej firmy i stałych klientów których posiadamy (ponieważ od dłuższego czasu zajmujemy się tworzeniem stron internetowych i świadczeniem usług z nimi związanymi).

Mógłby Pan wytłumaczyć dlaczego użycie mod_pagespeed czy certyfikatu let's jest niewłaściwe, i w którym dokładnie miejscu strona jest źle skonfigurowana(?).

 

Jeśli miałby Pan jeszcze jakieś uwagi, zapraszam do kontaktu na PW lub mail biuro(a)corevps.pl

Edytowano przez CoreVPS.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

 

Witam, informacje dotyczące danych firmy znajdują się w zakładce kontakt. Posiadamy WHMCS w ostatniej dostępnej wersji tj. 6.3.1

Rozumiem, że lepiej się Pan orientuje nt. naszej firmy i stałych klientów których posiadamy (ponieważ od dłuższego czasu zajmujemy się tworzeniem stron internetowych i świadczeniem usług z nimi związanymi).

Jeśli miałby Pan jeszcze jakieś uwagi, zapraszam do kontaktu na PW lub mail biuro(a)corevps.pl

 

Nie będę się fatygować - bo z takim podejściem to szybko o was zapomną ;)

 

Na początek proszę o NIP firmy i profil firmy + ewentualne portfolio stron internetowych które robiliście, gdyż coś śmiem wątpić w to co robicie po tym jak wygląda wasza strona, ale może się mylę - jeżeli tak, to pokażcie mi jak bardzo i zróbcie reklamę na startup jak należy i udowodnijcie to mi i wszystkim potencjalnym klientom.

 

Edit: Mam jeszcze zacache'owaną stronę gdzie strona kontakt gdy pisałem wcześniejszego posta, nie zawierała danych firmy - czyżby moja interwencja to zmieniła, hm?

 

http://www.codermax.pl/ - wszystko jasne ;) Zwracam honor - mea culpa - tylko że startup wam nie wyszedł, ale mimo wszystko good luck ;)

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie będę się fatygować - bo z takim podejściem to szybko o was zapomną ;)

 

Na początek proszę o NIP firmy i profil firmy + ewentualne portfolio stron internetowych które robiliście, gdyż coś śmiem wątpić w to co robicie po tym jak wygląda wasza strona, ale może się mylę - jeżeli tak, to pokażcie mi jak bardzo i zróbcie reklamę na startup jak należy i udowodnijcie to mi i wszystkim potencjalnym klientom.

 

Edit: Mam jeszcze zacache'owaną stronę gdzie strona kontakt gdy pisałem wcześniejszego posta, nie zawierała danych firmy - czyżby moja interwencja to zmieniła, hm?

 

http://www.codermax.pl/ - wszystko jasne ;) Zwracam honor - mea culpa - tylko że startup wam nie wyszedł, ale mimo wszystko good luck ;)

 

Dane cały czas znajdowały się w zakładce kontakt, może je Pan przeoczył.

Strona to kwestia gustu, mi osobiście się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

 

Dane cały czas znajdowały się w zakładce kontakt, może je Pan przeoczył.

Strona to kwestia gustu, mi osobiście się podoba.

 

Może coś u was, bo nie wczytało mi niczego poza formularzem kontaktowym po wejściu na kontakt. Nie było tematu - jesteście legit więc działajcie ;)

 

Dziwi mnie tylko fakt takiego startu w tej branży, bo jak obserwuję różne firmy od wielu lat to żadna nie zaczynała w ten sposób. Stwórzcie profil firmowy, dowalcie promocję i popatrzcie jak to robi konkurencja i zróbcie coś, ażeby po pierwszej styczności nikt nie myślał że to "fraud", ot co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×