Skocz do zawartości
Grzegorzz

Jaki nowy hosting z separacją serwisów

Polecane posty

Witam,

 

Do tej pory korzystałem (i na razie korzystam) z usług kei.pl. Moje serwisy nie są ogromne, ani nie generują dużego ruchu. Niestety, jest ich kilka i kei.pl separację serwisów obsługuje dopiero od platform wirtualnych (min. 70zł miesiąc).

 

Szukam hostingu, gdzie roczny abonament będzie mieścił się w granicach 400zł (na te za 40zł nawet nie patrzę), będzie stabilny jak kei.pl, ale będzie miał separację serwisów.

 

Czy ktoś coś fajnego zna?

 

Wymagane funkcje: PHP, brak wyżyłowanych ograniczeń (czyli bez limitu 30s i koniec, a raczej na zasadzie wyliczania procesora referencyjnego), separacja serwisów, wiele kont FTP.

 

Preferowane: SSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem będzie serwer VPS z DirectAdmin lub jakiś pakiet reseller, gdzie 1 domena to będzie 1 konto.

 

Ewentualnie open_basedir w php, a o to możesz sobie w każdej firmie hostingowego poprosić. (prawie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem będzie nasz Hosting Reseller, gdzie masz możliwość oddzielenia każdego serwisu osobno.

 

http://pl.mzone.uk/reseller/basic

 

Główne zalety:

- Panel DirectAdmin

- Monitoring 24/7

- Support 24/7

- Polska Lokalizacja

- Kopia zapasowa co 24h, co 7 dni oraz co 30 dni dla każdego konta

- Miły i zawsze pomocny support

- Wykresy i tabele obciążeń za ostatnie 365 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na fakt, że zależy Ci na separacji kilku serwisów proponuję naszą ofertę Wordpress Hosting SSD w wariancie standardowym - https://home.pl/wordpress-hosting .
W pierwszym roku możesz skorzystać z obowiązującej promocji z niższą ceną. Odnowienie w cenie 640 zł netto, więc w jakimś stopniu przez 2 lata zapłacisz mniej więcej tyle ile wynosi budżet. Standardowa cena może budzić co prawda Twoje wątpliwości, ale w pakiecie otrzymujesz parametry, które zapewnią komfortowe korzystanie ze stron:

 

Pojemność -20 GB SSD

MaxCGI - 12

MaxCPU - 90 sek

Pamięć - 380 MB

PHP 7 - w standardzie

 

Dodatkowo warto uzbroić w nieco szybszy serwer i zapewnić sobie spokój na wypadek skoków oglądalności. Na serwerze możesz umieścić do 5 stron opartych na MySQL, a także nielimitowaną liczbę stron statycznych (na bazie PHP/HTML).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o SERWER XEN-1 firmy USDC?

 

Umiesz czytać ? Słaby ten spam. Autor postu poszukuje hostingu zarządzanego a ty polecasz VPS bez zarządzania.

 

VPS + samodzielna instalacja DA nie jest rozwiązaniem idealnym tak jak wielu się wydaje, ponieważ system trzeba zabezpieczyć, skonfigurować, monitorować.

 

Do autora tematu, poszukaj ofert reseller i weź okres próby jeżeli zależy ci na izolacji kont.

 

mzone.uk i home.pl ci jakaś ofertę już podesłało. 1 to konto reseller, home odradzam, nawet przy dobrej optymalizacji skryptów łatwo wejść w 503 więc uważam że jednak mają trochę "wyżyłowane limity". Zbierz sobie ofertę kont reseller, porównaj limity bezpieczeństwa i wtedy coś doradzimy ;)

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz pod uwagę jeszcze Hekko. Pod względem cenowym i jakościowym.

Najlepiej odpalić na miesiąc i na tej podstawie sobie porównać działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Zerknij na oferty: hitme.pl, mydevil.net, sprintdatacenter.pl (kolejność alfabetyczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na oferty: hitme.pl, mydevil.net, sprintdatacenter.pl (kolejność alfabetyczna).

Pierwszego i ostatniego nie znam. Środkowy nie polecam. Mimo możliwości jakie niesie Direct Admin zainstalowany na nim, serwery są mało stabilne i wujek G w WMT wyrzuca mi, że witryna jest niedostępna. Kilkukrotnie musiałem interweniować (niestety emailowo bo panowie nie podają nr. telefonu). Dla mnie firma odpada.

Obecnie od 3 miesięcy testuje JCHost. Na razie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego i ostatniego nie znam. Środkowy nie polecam. Mimo możliwości jakie niesie Direct Admin zainstalowany na nim, serwery są mało stabilne i wujek G w WMT wyrzuca mi, że witryna jest niedostępna. Kilkukrotnie musiałem interweniować (niestety emailowo bo panowie nie podają nr. telefonu). Dla mnie firma odpada.

Obecnie od 3 miesięcy testuje JCHost. Na razie ok.

Dobra szeptanka. MyDevil i DirectAdmin.. a frytek Wam nie dosyłali?

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×