Skocz do zawartości
Finn3011

Poszukuje serwera dedykowanego

Polecane posty

Witam szukam serwera dedykowanego który nadaje się pod teamspeak3. Chce zrobić na nim około 10 serwerów tylko z innymi portami. Czy jest coś do około 100 zł? (+ opłata instalacyjna czyli około 130 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoYouStart - http://www.soyoustart.com/pl/serwery-essential/

Możesz nawet kupić 10 adresów IP (opłata jednorazowa za każdy adres 9,84zł) i każdemu serwerowni TeamSpeak 3 przypisać inny. Sprawdzi się to też w przypadku ewentualnych ataków, co może pomóc w minimalizowaniu wpływu na pozostałe serwery w przypadku ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do serwerów ts szukaj czegoś z Anty DDoS, mint tego nie ma a serwery w OVH już tak, a SYS to serwery OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem faktycznie mają bardzo kusząca ofertę ale szukalbym czegos co ma dostęp do płatności paysafecard bądź możliwość przelewu na poczcie (nie posiadam konta bankowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem faktycznie mają bardzo kusząca ofertę ale szukalbym czegos co ma dostęp do płatności paysafecard bądź możliwość przelewu na poczcie (nie posiadam konta bankowego)

 

W OVH zapłacisz zwykłym przelewem na poczcie, mają też PayPal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje coś takiego jak kimsufi. To też jest firma ovh. Jest sens kupować tam? Czy tylko souyoustart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Istnieje coś takiego jak kimsufi. To też jest firma ovh. Jest sens kupować tam? Czy tylko souyoustart?

 

Jest sens, ale kimsufi to raczej budżetówka. Musisz ocenić czy serwery z tej oferty podołają Twoim wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chodzi mi o stworzenie paru serwerów (max 15) ts3. A jeszcze czy na kimsufi można dokupić adresy IPv4? (nie chce kupować licencji tylko za te 10 zł kupić nowy adres a wiem że na souyoustart i na ovh się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde :/ macie jeszcze jakieś pomysły co do serwerów? Na souyoustart już byłem ucieszony ale to była cena bez VAT no i trochę przewyzsza moj budżet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi nie ma IPFailover w nowej ofercie. Serwery że starej bardzo ciężko wyhaczyć. Pod wiele serwerów owszem pójdzie on ale o wiele wygodniej będzie postawić to w SYS i tam na LXC postawić by każdy kontener to był jeden serwer i miał swoje IP. Poza tym oferta Essential może mieć włączone filtrowanie dla TS3 (wiem bo miałem uruchamiane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem sam chciałbym soyoustart ale niestety koszty mi nie pozwalają. Jest coś w cenie około 100 zł co możecie polecić?

Coś gdzie można dokupić adresy IP najlepiej :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byłoby coś pomiędzy kimsufi a sys to byłoby fajnie, tak jak już pisałem mój budżet waha się pomiędzy 100-120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproś rodziców o więcej kieszonkowego na wakacje . Wtedy Ci starczy na jeden miesiąc .

  • Upvote 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W tej cenie nie znajdziesz nic wypasionego. Niewypasionego w sumie też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W tej cenie serwery dedykowane się nie kalkulują. Lepiej wydać tyle kasy na VPS z dużo lepszymi parametrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważam decyzję nad zakupem serwera na mintshost bo jest tani (mam jeszcze kod ze zniżka) więc się opłaca chyba. Może ktoś miał taki serwer i może coś o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie, jeśli jesteś nastawiony na dedyka, na twoje potrzeby nic lepszego nie znajdziesz niż dedyk z SLDC. Z tego co widzę przez Dotpay'a jest możliwość płatności na poczcie czy w żabkach. Za 130 zł masz serwer z 5 adresami IP w cenie + 5 adresów za 30 zł/msc. Dzierżawię jeden taki serwer i raczej nie ma z nim problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważam decyzję nad zakupem serwera na mintshost bo jest tani (mam jeszcze kod ze zniżka) więc się opłaca chyba. Może ktoś miał taki serwer i może coś o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serwerem dedykowanym z MH raczej problemów nie ma ale na ochronę anty-DDoS nie ma co liczyć, jeden prosty atak z darmowego stressera zablokuje na ok. godzinę dostęp do usług znajdujących się na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj to słabo trochę no ale cena bardzo korzystna. Twój hosting również ciekawy jednak na mintshost mam zniżkę i chyba skorzystam z ich oferty. Ale dostałem również propozycje od tb3.pl więc można nadal pisać swoje uwagi i propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuj kokosów przy tak śmiesznym budżecie. Nie pchałbym się w nic innego jak OVH mając takie miesięczne możliwości i potrzebował antyddosa.

 

I za takie pieniądze u nas w kraju to chyba PC a nie serwer.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×