Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Ponoć ludzie dzielą się na tych co nie robią kopi i na tych co będą robić.

Ja teraz chcę być w tej drugiej grupie. Sprawa ma się tak. Robimy w firmie kopię danych do chmury poszczególnych folderów z programów magazynowych, allegro, zdjęć itp. Tylko jak system padnie to i tak trzeba instalować wszystko na nowo a to zajmuje kilka dni konfiguracji i zabawy.

Posiadamy 3 komputery windows 7 i chcemy zrobić kopię całego systemu tak aby potem można było ją przywrócić. Czyli zgrywam teraz obraz całego dysku systemowego windows 7 i jak system padnie to sobie tylko przywracam. Potrzebujemy zrobić tylko jeden backup aby go potem przywracać nie potrzeba backupu przyrostowego.

 

Co byście mi polecili za program do tego. Najlepiej darmowy do użytku w firmie albo płatny ale po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CloneZilla z darmowych -> https://www.thomas-krenn.com/pl/wiki/Klonowanie_programem_Clonezilla_dysku_z_systemem_Windows

Używam w firmie (2 różne konfiguracje komputerów biurowych, 2 osobne obrazy dysków) + udział smb na serwerze współdzielonym i śmiga bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Veeam Endpoint Backup Free ;)

 

Genialne narzędzie, używam z kilkoma Windowsami. Prosty, niezawodny. Przy pierwszej instalacji generuje bootowalne .ISO, które służy do postawienia gotowego stanowiska w 5 minut. Nie trzeba później niczego poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×