Skocz do zawartości
inspir

szukam osoby co wykona zlecenie , prosty bot w php

Polecane posty

poszukuje osoby co mi zrobi prosty bot dla gry w www.999dice.com



chciałbym umieścic tego robotra na serwerze jak ten tu osobnik


serwer1667828.home.pl/dice999/bot/bot/



tu jest obrazek z opisem co mi potrzeba ( lub w załcznik )


https://megawrzuta.p...c0787fe68f.html



prosze o wycene, czywiście prosze nie wyskakiwać z cena 2 tys zł, czy 500, czy 200 ale za 100 zgodze sie dać. lub max 150 zł


wle napisać bo innych eforia pnosi czasem


post-35291-0-54997100-1466979049_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to w zasadzie się podejmę, ale max za 10 zł, nie mam serca za coś takiego brać więcej.

 

Gratis dorzucę zakodowanie bota pod wybranego przez ciebie CMSa i znajdę grafika do zrobienia stylu, oraz specjalistę neurologa który skieruje na dalsze badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Uważajcie, bo dostaniecie takie PW:

 

skoro to nie ten dział to przeniesc prosze w odpowiedni dział a nie usówać, druga sprawa, szukałem po forum, i nie znalazłem nic odpowiedniejszego dla mego zapytania, myśle że powinieneś to zrozumieć, skoro to stawiłem tu a nie tam gdzie Pan chce. a prosze mi wieżyć wstawił bym gdybym tylko wiedział w jakim dziale.... a to niestety trudne w tym forum do odgadnięcia, a co do mojej ceny, to na piwo za 150 zł to chyba tylko /Pan chodzi, no chyba że z dziwką, to zrozumie.....

 

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Użył słowa dziwka bo czuje się pewnie dorosły i Ci dopiekł tak, że aż pękłeś.. ze śmiechu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytykujecie z łatwością zwłaszcza w grupie ,

 

1 - napisałem co chce

2 - napisałem jaki moge przeznaczyć budrzet

3 - skoro to znowyu nie ten dział, to czy ktoś w końcu powie gdzie jest właściwy ??

sprawdziłem wszystkie, i niestety jestem zdezorientowany

4 - płace przelewem lub paypal, nie doładowaniami czy czym tam wy jasnowidze chcecie

5 - oferta aktualna , pisać na priv lub kujawa.m@op.pl

6 - skoro ten wpis to taaaki wielki problem, proszę go usunąć, szkoda marnować czas na gimbusów.....

Edytowano przez inspir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tak sądzisz i kilka wyżej osób, skoro wolicie siedzieć i oglądać bajki i nie miec nic to wasz problem,

Skoro wolisz zarobić 2000 , to też wasz problem, idz do pracy czy coś, a nie szukaj jeleni , bo dla mnie ten bot to nie jest tak ważna sprawa by to wykonac a jedynie zachcianka dla własnej potrzeby, acz kolwiek posiadam robota do tej gry, lecz w autoit, a chciałbym w php, z wiadomej przyczyny, a w php akurat nie potrafie zrobić...

to może zapytam inaczej, podajcie swoją cene,

a ja wam podam ceny firm, :) a nie sa to osoby siedzące z opuszczonymi gaciami i bawiącym sie fisiorkiem do kreskówki :)

Edytowano przez inspir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tak sądzisz i kilka wyżej osób, skoro wolicie siedzieć i oglądać bajki i nie miec nic to wasz problem,

Skoro wolisz zarobić 2000 , to też wasz problem, idz do pracy czy coś, a nie szukaj jeleni , bo dla mnie ten bot to nie jest tak ważna sprawa by to wykonac a jedynie zachcianka dla własnej potrzeby, acz kolwiek posiadam robota do tej gry, lecz w autoit, a chciałbym w php, z wiadomej przyczyny, a w php akurat nie potrafie zrobić...

to może zapytam inaczej, podajcie swoją cene,

a ja wam podam ceny firm, :) a nie sa to osoby siedzące z opuszczonymi gaciami i bawiącym sie fisiorkiem do kreskówki :)

 

Wyobraź sobie, że wolę siedzieć i oglądać bajki niż siadać do takiego tematu za kilka stówek. Skoro masz wyceny od tych "profesjonalnych firm" to zamów u nich i dupy nie zawracaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, to nie jest dla mnie aż tak ważne by kozystać z usługi firmy,

chyba przeoczyłeś tę część wpisu, i odpisałeś z brakiem zrozumienia....

nie ma sensu się denerwować lub rozumiec tylko to co się umie samemu zrozumieć... wystarczy przeczytać kilka razy by się upewnić czy aby na pewno ..... RELAX... oglądaj bajke bo stracisz fabułe :)

Edytowano przez inspir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tak sądzisz i kilka wyżej osób, skoro wolicie siedzieć i oglądać bajki i nie miec nic to wasz problem,

Skoro wolisz zarobić 2000 , to też wasz problem, idz do pracy czy coś, a nie szukaj jeleni , bo dla mnie ten bot to nie jest tak ważna sprawa by to wykonac a jedynie zachcianka dla własnej potrzeby, acz kolwiek posiadam robota do tej gry, lecz w autoit, a chciałbym w php, z wiadomej przyczyny, a w php akurat nie potrafie zrobić...

to może zapytam inaczej, podajcie swoją cene,

a ja wam podam ceny firm, :) a nie sa to osoby siedzące z opuszczonymi gaciami i bawiącym sie fisiorkiem do kreskówki :)

 

Ty chyba nie wiesz z kim Ty rozmawiasz ale ok. Nie za bardzo wiesz gdzie jesteś.

 

Kwotę którą Ty podałeś można zarobić w 2h. Zastanów się czy bardziej opłaca mi się siedzieć w pracy 8h czy zrobić Twoje "zlecenie". Zresztą zajrzyj do słownika, a nie zgrywasz dorosłego bo zrobiłeś błędy ortograficzne na poziomie podstawówki.

 

Bawi mnie jak ktoś szuka "frajera" który mu zrobi coś na czym teoretycznie będzie zarabiać lub chociaż przyspieszy jakiś proces. Niestety za widzę i doświadczenie się płaci. Nie oczekujesz tego? To idź na inne forum na którym nie będziesz krytykowany, gdzie znajdziesz zleceniobiorcę, który dostarczy Ci kod na poziomie adekwatnym do płacy, tylko nie oczekuj cudów :-)

 

Moja przerwa śniadaniowa się skończyła, rozbawiłeś mnie. Miłego dnia :-)

Edytowano przez PrecelusMaximus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ty chyba nie wiesz z kim Ty rozmawiasz ale ok. Nie za bardzo wiesz gdzie jesteś.

TO BYŁO SUPER, zzzzz "strach"

Co najwyżej mozesz mnie usunąć lub wpis. ( i po strachu )

 

 

 

Kwotę którą Ty podałeś można zarobić w 2h.

no tak , skoro zarobić mozesz 100 lub 150 w 2 godz. lub ich nie zarobić wcale, to sorry , ale nasz poziom między naszymi zarobkami jest tak potężny że nie ma sensu dalsza rozmowa z Panem Arystokratą.... :)

sorki ale ja jestem żuczek mały , zarabiam 9.80 na godzine a nie 150 czy 100 ..... hehe, i wszystko jasne :)

żeczywiście lepiej zostań przy swej bajce :) ....vov ......

 

a co do moich błędów, no tak, robie ich sporo ale czy mi z tym zle ??? NIE :)))))

Edytowano przez inspir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

A powinno być Ci wstyd bo jak Cie widzą tak Cie piszą. Jeszcze Twoje odpowiedzi świadczące o tym, że tak na prawdę nie wiesz na co się piszesz zlecając tutaj cokolwiek "skomplikowanego" za 100 zł. Wyrazilismy swoje zdanie, Ciebie zabolał tyłek i powinien - a teraz grzecznie zajmij się czymś pożytecznym. Na przykład nauką PHP / JS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to tylko Ty sie Pienisz ...

tylko ty reagujesz

tylko ty zarabiasz super :)

 

dobra rada od dzieciaka, Panie daj se na luz, plis, ośmieszasz sie po całości, czy ty tego nie widzisz ??

 

primo 2

Panie ja tu temat otwożyłem temat w konkretnym działaniu, a z opisu co widać to słowne potyczki Pana Arystokraty a Dzieckiem... czy tak ma wyglądać forum...

Pytam się gdzie jest Mod...

Edytowano przez inspir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robota na około 1500-2500 netto :) 100zł to za godzinę się bierze :D


Pytam się gdzie jest Mod...

tutaj był :D

 

FHpX1GA.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No tak, dziś pierwszy prawdziwy dzień wakacji to i sezon na kosmitów się zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego czegoś nie zrozumiałeś. To nie jest kwestia zarobić 100 zł lub nie, to jest kwestia tego że albo mogę siedzieć i pracować 8h dla 100zł, albo usiąść odpocząć, popatrzeć jak farba schnie, zrobić coś w domu, spędzić czas z rodziną po to by mieć ochotę siłę i motywację do pracy za normalne pieniądze.

Po co ktoś ma się męczyć dla 100zł skoro za godzinę może dostać zlecenie za 2,5. Lepiej sobie odpocząć godzinę, zresetować mózg by móc świeżo spojrzeć na nowy projekt ;).

 

Ten bot nie jest trudny do zrobienia, fakt, ale czasochłonny i wymaga zapoznania się z api Twojej gry, a za to wszystko trzeba zapłacić skoro Ty nie umiesz lub Ci się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Ok, kończymy ;)

 

Od siebie polecam w tej Irlandii wziąć w rekę słownik języka polskiego i jakąś książkę z gramatyką polską.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×