Skocz do zawartości
t9omek

Jak uzyskać taki efekt pod Wordpress

Polecane posty

Można pluginem, ale lepiej stylem, rozwiązanie będzie ciut lżejsze. Chociaż zależy też co chcesz w taki sposób wyświetlać, zdefiniowane strony czy posty (Oni robią to dla postów więc zapewne mają odpowiednio przygotowany styl).

 

Ogólnie zajmuje się WordPressem więc jeśli byłbyś zainteresowany stworzeniem takiego (nie takiego samego, ale z podobnym sposobem wyświetlania postów na stronie) szablonu lub edycją już istniejącego napisz do mnie na priv to się dogadamy.

Edytowano przez Fizyda (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

W stylu definiujesz pobieranie określonych stron i ich wyświetlanie tylko trzeba to zakodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wolał bym uniknąć kodowania, jakiego pluginu powinienem użyć nie mogę nic znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plugin też trzeba będzie zapewne zakodować, dlatego łatwiej zrobić to na poziomie stylu. Plugin dość mocna musiałby zaingerować w wyświetlany content na stronie.

Wątpię by ktoś tworzył do tego celu plugin ponieważ jeśli już umie tworzyć pluginy to zapewne wie też jak edytować szablon, a to jest łatwiejsze, więc wybór jest oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale strona jest amatorska i nie chciałbym w nią pakować pieniędzy np na kodowanie przez specjalistę. A nie ma jakiejś wtyczki która wystarczy zainstalować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wtyczki nie znam, jeśli masz już gotowy styl to wydaje mi się, że koszt nie powinien przekroczyć 50 max 100zł jeśli byłoby więcej roboty.

A jakbyś chciał to byś dogadał się z kimś, istnieje coś takiego jak barter. Wystarczy tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×