Skocz do zawartości
bybunny

Najtańsze domeny NET i COM ?

Polecane posty

Każdy ma swoje miejsce gdzie trzyma domeny stąd moje pytanie. Gdzie obecnie są najtańsze domeny z końcówką NET i COM. Nie interesują mnie ceny promocyjne czy domena razem z usługą. Będę wdzięczny za ewentualne źródła ciekawych ofert. Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz bardziej dla siebie czy firmy z modelem reseller?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie zdecydowanie nie, co do opcji reseller również nie. Pewien zbieg okoliczności sprawił że interesują mnie oferty tylko com i net w celach poznawczych ale możliwe że coś więcej z tego się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to, jak zwykle chyba - OVH...

 

Okazuje się ,że można jednak za mniej jak w OVH i to bez promocji ale może ktoś przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

.com w HitMe to 53PLN brutto bez paru groszy. net tańsza jest około 4PLN brutto w ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To jest super szkoda że nie można np doliczyć podatku bo i tak trzeba go zapłacić w chwili kiedy podaje się adres. Mimo wszystko taka tabela cen mi się bardzo przyda. Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie przerabiałem dzisiaj ten temat, domeny COM w promocjach po 0.99 USD natomiast ja szukałem NET i do tego z opcją prywatnych danych, za granicą ceny średnio 13.5 USD, jedynie porkbun daje za 8.25 z ukrywaniem za free ale to jest cena bazowa, ostatecznie wybrałem nazwa.pl bo obecnie w promocji domeny globalne po 29,9 netto ale za to na pierwszy rok ukrywanie za darmo więc z podatkiem wyszło ponad 36zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukrywanie danych za darmo nie jest czymś nadzwyczajnym i zarówno NET jak i COM można zamknąć w kwocie 45zł rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://neteasy.pl/domeny.html ;)

 

Edit. Cena netto jak coś (45 brutto chyba nierealne).

E... tam, realne

 

mnie chodzi właśnie o brutto a nie netto bo się zamknąłem w 36 brutto

Ale z tym 36 to w jakiejś promocji jedynie bo inaczej jest to nierealne i też jestem ciekawy czy nie ma kruczka dotyczącego możliwości transferu przed ukończeniem okresu rozliczeniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym 36 to w jakiejś promocji jedynie bo inaczej jest to nierealne i też jestem ciekawy czy nie ma kruczka dotyczącego możliwości transferu przed ukończeniem okresu rozliczeniowego.

 

generalnie to przy zakupie szuka sie gdzie najtaniej a najtaniej jest dzieki promocji, jak pisalem wyzej wlasnie w promocji wyrwalem za 36zl z groszami a przed zakupem upewnialem sie telefonicznie ze bedzie mozna wytransferowac oraz ze ukrywanie jest za free

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

generalnie to przy zakupie szuka sie gdzie najtaniej a najtaniej jest dzieki promocji, jak pisalem wyzej wlasnie w promocji wyrwalem za 36zl z groszami a przed zakupem upewnialem sie telefonicznie ze bedzie mozna wytransferowac oraz ze ukrywanie jest za free

 

 

Ok, to rozwiązuje poniekąd moje wątpliwości, gratuluję wyboru. Praktycznie wiele firm stosuje również politykę że kupując dodatkowo usługę hostingową można uzyskać dobrą cenę za domenę ale utrzymanie dobrej ceny bez dodatków to jest spore wyzwanie. Uważam że utrzymanie domeny NET czy COM w kwocie końcowej (brutto) dla klienta 45zł +/- kilka groszy w zależności od kursu jest doskonałą ofertą zwłaszcza że ukrycie danych jest wliczone w podaną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domena .net realnie przy baaaardzo dużych wolumenach kosztuje 8,5 euro. Tak więc przy obecnym kursie euro trzeba ją sprzedać za jakieś 39 zł netto, żeby mieć groszowy zysk, jeśli ktoś to robi taniej to zarabia na przedłużeniu (vide nazwa.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×