Skocz do zawartości
sztokula

Polski Turniej Counter-Strike 1.6 - Pomoc przy realizacji

Polecane posty

Witam.

Piszę do Państwa ponieważ wpadłem na pomysł zrobienia Polskiego turnieju w Counter-Strike 1.6 .

Co mamy zamiar zrobić?

Na początek mamy zamiar stworzyć pierwszy duży turniej w CS 1.6 ONLINE na pewno będzie to forma turnieju 5 vs 5 ale myślimy również nad turniejami typu 1 vs 1 oraz 3 vs 3.

Po tym kiedy turniej się skończy myślelibyśmy nad turniejem LAN w którymś z większych miast.

Niestety nie posiadamy funduszy aby nasza koncepcja mogła ujrzeć światło dzienne.

Szukamy sponsorów na hostingi,serwery,domeny,nagrody i inne .

Szukamy również osób które w jakimś stopniu mogły by przyczynić się do poszerzenia informacji o naszym pomyślę i nawet byłyby skłonne pomóc przy jego realizacji.

Dlatego zwracam się do Państwa z pytaniem czy pomożecie nam znaleść firmę która byłaby skłonna za sponsorować nam DOMENĘ oraz HOSTING .

Po udanym takim turnieju na pewno przysporzyłoby takiej firmie to dużo pozytywów.

To nie jest wiele a naprawdę taka pomoc przyda się przy realizacji projektu, chociaż jest to tylko kropla w morzu potrzeb.

Sponsorom oferujemy reklamę na Portalu

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Nie żebym był pesymistą czy coś ale zabieracie się za coś dużego a nie stać was na 12zł domena + 12zł vps/msc? :o

Kiepsko to widzę ale powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś kto jest w stanie nas za sponsorować to po co mielibyśmy wkładać w to swoje pieniądze których ledwo by wystarczyło na załatwienie paru spraw.

Edytowano przez sztokula (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie chciał za sponsorować to za sponsoruje.

 

Nie rozumiem waszego podejścia.

 

A i jeśli już macie zamiar napisać " Nie znajdziesz sponsora" , proszę odpuście sobie te komentarze chyba, że podpowiecie jak zrobić aby mieć większą szansę na jego znalezienie.

Pozdrawiam

Edytowano przez sztokula (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zwracam się do Państwa z pytaniem czy pomożecie nam znaleść firmę która byłaby skłonna za sponsorować

 

W pierwszej kolejności zmieniłbym to na "znaleźć", ale nie wiem czy pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakacje się zbliżają... :D

 

Ostatnio pomagałem przy realizacji "turnieju" do Team fortres czy jakoś tak i powiem Ci szczerze, że nie jest to taka prosta sprawa. Nie wiem czy chcesz to zrobić jako event na miejscu czy przez sieć ale pomijając to jeśli nie masz o tym pojęcia i nie masz kasy to się za to nie zabieraj.

 

Wypadało by mieć jakiś wkład własny i plan działania, bez tego to zwykła zabawa gimbusów ( sory )

 

Uwierz mi, że nikt nie wyłoży kasy na niepewny interes a tym bardziej za jakąś marną reklamę na nieznanej stronie która i tak zostanie zablokowana przez adblocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W pierwszej kolejności zmieniłbym to na "znaleźć", ale nie wiem czy pomoże ;)

Gafa pisania na telefonie, przepraszam jeśli Cię uraziłem tym błędem.

Wakacje się zbliżają... :D

 

Ostatnio pomagałem przy realizacji "turnieju" do Team fortres czy jakoś tak i powiem Ci szczerze, że nie jest to taka prosta sprawa. Nie wiem czy chcesz to zrobić jako event na miejscu czy przez sieć ale pomijając to jeśli nie masz o tym pojęcia i nie masz kasy to się za to nie zabieraj.

 

Wypadało by mieć jakiś wkład własny i plan działania, bez tego to zwykła zabawa gimbusów ( sory )

 

Uwierz mi, że nikt nie wyłoży kasy na niepewny interes a tym bardziej za jakąś marną reklamę na nieznanej stronie która i tak zostanie zablokowana przez adblocka.

Mam się dzielić własnym pomysłem z innymi ? Nie żartuj sobie :P

Jeśli ktoś będzie chętny udzielić pomocy dostanie wszystkie informacje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. W dzisiejszych czasach 1.6 prawie się nie liczy, jeśli już to GO, wątpię by ktoś chciał wykładać pieniądze na turniej 1.6 ze względu na mniejszą popularność oraz znaczenie medialne, GO jest bardziej wypromowane w mediach.

2. Nie masz własnej strony bo nie stać cię na domenę i hosting, uwierz mi żadna firma hostingowa ani sponsor nie wejdzie w coś takiego bo to jest śmieszne i nikt nie wejdzie w coś czego nie ma. Serio siedzę w gamingu 5 lat mam dojścia do różnych firm związanych z esportem i nie spotkałem się z sytuacją by ktoś sponsorował jakiś turniej czy coś innego tylko ze względu na to że został o tym napisany post na forum.

Nie wiadomo nawet na jaką skalę ten turniej miałby się odbyć i nie wiadomo dla kogo jest on kierowany.

3. Twój pomysł nie jest żaden nowy odkrywczy czy innowacyjny, więc nie wiem czemu robisz z tego jakąś tajemnice. W Polsce swego czasu była organizowana cała masa turniejów w 1.6 więc to żaden super nowy pomysł (włącznie z LANami).

Swoją drogą do zorganizowania lana potrzebujesz 10 komputerów co najmniej za 2,5k, serwer i switcha, do tego dojdą kable wynajęcie jakiś biurek/krzeseł no i przede wszystkim lokalu. Lan to nie jest tania sprawa, bardziej opłaca się już GO bo media mogą podchwycić temat ponieważ jest na czasie, ba nawet jedne zawody Dreamhack komentowane były w telewizji.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. W dzisiejszych czasach 1.6 prawie się nie liczy, jeśli już to GO, wątpię by ktoś chciał wykładać pieniądze na turniej 1.6 ze względu na mniejszą popularność oraz znaczenie medialne, GO jest bardziej wypromowane w mediach.

2. Nie masz własnej strony bo nie stać cię na domenę i hosting, uwierz mi żadna firma hostingowa ani sponsor nie wejdzie w coś takiego bo to jest śmieszne i nikt nie wejdzie w coś czego nie ma. Serio siedzę w gamingu 5 lat mam dojścia do różnych firm związanych z esportem i nie spotkałem się z sytuacją by ktoś sponsorował jakiś turniej czy coś innego tylko ze względu na to że został o tym napisany post na forum.

Nie wiadomo nawet na jaką skalę ten turniej miałby się odbyć i nie wiadomo dla kogo jest on kierowany.

3. Twój pomysł nie jest żaden nowy odkrywczy czy innowacyjny, więc nie wiem czemu robisz z tego jakąś tajemnice. W Polsce swego czasu była organizowana cała masa turniejów w 1.6 więc to żaden super nowy pomysł (włącznie z LANami).

Swoją drogą do zorganizowania lana potrzebujesz 10 komputerów co najmniej za 2,5k, serwer i switcha, do tego dojdą kable wynajęcie jakiś biurek/krzeseł no i przede wszystkim lokalu. Lan to nie jest tania sprawa, bardziej opłaca się już GO bo media mogą podchwycić temat ponieważ jest na czasie, ba nawet jedne zawody Dreamhack komentowane były w telewizji.

Takie posty powinny być nagradzane :D

 

Nie liczy się medialnie ale jeśli coś jest na dużą skalę to automatycznie staje się medialne :D

 

Skoro twierdzisz iż lepiej stworzyć portal z informacjami niż zaczynać od 0 i prosić to posłucham twojej rady.

 

GO to nie mój temat :) Musiałbym uczyć się wszystkiego od nowa a to znowu czas i wydatki. 1.6 ma swoich zapaleńców na taki turniej oczkiwałbym około 600 graczy MINIMUM i tyle jestem pewny znalazlo by sie bardzo szybko :)

 

Pozdrawiam i dzięki za komentarz

Nie chcę GO to musi być 1.6.

Z tą małą różnicą, że nikt chętny nie będzie po takiej prezentacji. No chyba, że nigeryjski książę z 10 milionami.

Kolega z wyżej wyjaśnił, ty też masz rację :)

W takim razie temat do zamknięcia kupuje hosting i domenę i wówczas się odezwę wraz z Portalem informacyjnym.

Pozdrawiam i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być portal, wystarczy strona informacyjna o tym co robisz z jakimś systemem prostych newsów co zostało zrobione jaki sponsor pozyskany itp. Oczywiście na dzień dzisiejszy całość musi być zintegrowana z facebookiem i musisz w okół samej idei zgromadzić zainteresowanych ludzi, bez tego nie znajdziesz żadnego sponsora bo nic nie masz, tylko pomysł, a pomysły są warte może 1$. Jakąś wartość ma realizacja a nie pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GO to nie mój temat :) Musiałbym uczyć się wszystkiego od nowa a to znowu czas i wydatki.

 

Czego musiałbyś się uczyć od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

 

Czego musiałbyś się uczyć od nowa?

Kolega chyba myśli, że znajdzie łosia, który wyłoży hajs na jego "widzi mi się" a ten grzecznie sobie wygra turniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś kto jest w stanie nas za sponsorować to po co mielibyśmy wkładać w to swoje pieniądze których ledwo by wystarczyło na załatwienie paru spraw.

 

No tak, lepiej operować cudzym funduszem. Nie proś też ludzi, na publicznym forum, by nie wypowiadali się odnośnie Twojego posta. Słusznie wszyscy próbują Ci wyjaśnić, że nie masz nic do zaoferowania i Twoje zdanie powinno brzmieć "po co ktokolwiek miałby wkładać w to swoje pieniądze".

Równie dobrze potencjalny sponsor może wystartować z konkursem bez Twojej obecności.

 

 

Wakacje się zbliżają... :D

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli w ten sposób próbujesz pozyskać sponsora czy partnera to niestety słabo ci idzie.

 

Zainwestuj w pierwszą edycję z własnej kieszeni. Jeżeli projekt wypali partnerzy sami się znajdą. Jeżeli nie. Będziesz w plecy 50zł.

 

P.S. dlaczego nie napiszesz np. do pukawki.pl, chętnie wspierają turnieje.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie skrypty same się nie napiszą a wy pieprzycie nie na temtat swoje spekulacje. Nie od tego był ten temat :) ja już napisałem co zrobie ale widać niektórzy z was nie potrafią czytać ale to już nie mój problem bylebyście wy mi nie robili problemów swoimi głupimi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było by to GO to może bym wspomógł :) 1.6 umarł.

 

Tak szczerze to jeszcze nie umarł, ale to temat na dłuższą dyskusję.

 

Oj ludzie skrypty same się nie napiszą a wy pieprzycie nie na temtat swoje spekulacje. Nie od tego był ten temat :) ja już napisałem co zrobie ale widać niektórzy z was nie potrafią czytać ale to już nie mój problem bylebyście wy mi nie robili problemów swoimi głupimi komentarzami.

 

Jak już coś będziesz miał, możesz się do mnie odezwać. W zależności od tego co będziesz miał możliwe że pomogę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś mógłbym pomóc ze strony komentatorskiej :)
Jeśli oczywiście zorganizujesz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się odezwę. Jutro zakupie domenę oraz hosting i będą pracę nad wykonaniem strony informacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście już mieli zamiar cokolwiek streamować, a nie jesteście opanowani przez Twitcha/Hitbox to zapraszam. Chętnie przetestuję nowy system streamingu wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona już stoi

http://www.centrumgamingu.pl 

Wszystkie informacje na stronie. Wszystko co związane z naszym serwisem/projektem będzie aktualizowane bądź będą dodawane nowe wpisy.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy i do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×