Skocz do zawartości
Desavil

Kreatory stron www

Polecane posty

Witam, mam pytanie odnośnie kreatorów stron www, które często dostępne są w różnych firmach hostingowych za jakąś opłatą miesięczną, dodatkowo do hostingu www.

 

Czy są to jakieś autorskie rozwiązania w/w firm hostingowych, czy może istnieją jakieś gotowe rozwiązania tego typu - zarówno płatne jak i darmowe?

Z płatnych (i zarówno kompatybilnych z DirectAdmin) udało mi się znaleźć - http://zyro.com/ znacie jeszcze jakieś inne, co polecacie?

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Desavil (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Pleska można dokupić Web Presense Builder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zyro.com = site.pro

 

Jeszcze jest kopage.com, działa fajnie ale cena kosmiczna i co ciekawe - support jest po polsku ;) Hekko go ma.

 

Jest po polsku bo o ile pamiętam jest stworzone przez kogoś z Polski ale mogę się mylić. Jest natomiast kilka rozwiązań opartych na bootstrap z opłatą jednorazową za sam skrypt gdzie klient końcowy podaje FTP i przenosi wykonana witrynę. Site.pro jest ciekawe aczkolwiek nie przyjęło się przynajmniej u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest natomiast kilka rozwiązań opartych na bootstrap z opłatą jednorazową za sam skrypt gdzie klient końcowy podaje FTP i przenosi wykonana witrynę

 

Wiem ale nie powiem, jakie to dorosłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem ale nie powiem, jakie to dorosłe ;)

 

Mogę je wymienić ale to chwilę zajmie. Nie miało to na celu ukrywania lecz coś co jest oparte na konkretnym schemacie nie celuje w zapytanie. Postaram się jeszcze dziś uzupełnić listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×