Skocz do zawartości
hostlama

[zlecę] Konfigurację serwera dodykowanego pod VPS

Polecane posty

Witam,

 

Zlecę konfigurację serwera dedykowanego pod VPS i dalej hosting stron WWW.

 

Chciałbym aby serwer był podzielony na kilka maszyn wirtualnych (3-4 np. Proxmoxem):

- jedna maszyna ma być poświęcona na firmowe skrzynki mailowe + FTP (tutaj mile widziany jakiś bezpłatny panel zarządzania)

- druga maszyna na aplikację klienta

- trzecia maszyna z zainstalowanym DA ma mieć możliwość tworzenia małych kont hostingowych, czyli tworzymy konto, wskazujemy DNSy naszego serwera i wszystko powinno działać.

 

W skład zlecenia wchodzi także instalacja i konfiguracja wspomnianego DA, do takiego stanu, że użytkownik końcowy musi mieć możliwość zrobienia wszystkiego co musi zrobić w typowym hostingu, czyli założyć skrzynki pocztowe, bazy danych, konta FTP itd. Chciałbym także aby był skonfigurowany jakiś system backupów dla wszystkich maszyn.

 

Budżet 200 zł.

 

PS. mile widziane osoby, które będą w stanie podszkolić naszego pracownika w administracji serwerem. W tym przypadku proszę o wycenę indywidualną.

 

PS 2. jeszcze bardziej mile widziane osoby, które to zrobić osobiście w siedzibie naszej firmy na Dolnym Śląsku.

 

Więcej szczegółów na priv.

 

Dziękuję za oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Myślę, że po prostu brakło 0 ;)

Jeżeli tak to proszę o kontakt, a coś wymyślimy: a@netfs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W ogłoszeniu wymagane jest podanie stawki więc podałem jakąkolwiek :) Niestety nie wiem na ile wycenić taką pracę więc proszę o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W ogłoszeniu wymagane jest podanie stawki więc podałem jakąkolwiek :) Niestety nie wiem na ile wycenić taką pracę więc proszę o propozycje.

 

Wymagane jest podanie budżetu - stawki, którą jesteś gotów zapłacić za usługę. Jeśli masz tylko 200zł na to, to nikt (poza licealistami) się nie zgłosi, bo to robota na kilka godzin.

 

A co do szkolenia z administracji serwerami - nie lepiej wysłać pracownika na jakiś profesjonalny kurs?

Edytowano przez LANcaster (kotkowicz.pl) (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiedziałem ile czasu to zajmie więc ciężko jest mi oszacować budżet. Ogólnie wymaganie podania budżetu w ofertach jest złym pomysłem, ponieważ mogę mieć budżet załóżmy 500 zł ale jak będzie to pracy na 3 dni (czego nie jestem świadomy) to oczywiście będzie trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni.

 

Jakieś szkolenia możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Została wysłana wcześniej wiadomość na PW, aczkolwiek nie mieści się w później podanym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście 4 serwery za 2 stówki... rotfl

W tej cenie to proxmox + 4 czyste wirtualki i oczywiście zdalnie...

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez przesady Panowie. odezwij sie na pw zrobie Ci to za 500. Patrze forumowe "hajty" drogo się cenią :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

@krk: mamy wolny rynek od pewnego już czasu, a druga sprawa, że jest usługa i jest usługa.

 

ps. mam nadzieję, że odprowadzisz podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przecież 200zł to koszt instalacji DA + wstępnej optymalizacji i instalacja na drugiej vmce poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiedziałem ile czasu to zajmie więc ciężko jest mi oszacować budżet. Ogólnie wymaganie podania budżetu w ofertach jest złym pomysłem, ponieważ mogę mieć budżet załóżmy 500 zł ale jak będzie to pracy na 3 dni (czego nie jestem świadomy) to oczywiście będzie trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni.

 

Jakieś szkolenia możesz polecić?

 

Zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×