Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy znacie hostingi ASP.NET skierowane dla developerów / freelancerów, takie gdzie tworzycie projekty dla Klientów.

Mam tu na myśli hostingi oferujące coś w rodzaju programów partnerskich lub rabatów w momencie, gdy Wasz Klient będzie utrzymywał aplikację we wskazanym przez Was hostingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej drugiej kwestii nie będziemy mogli co prawda zaproponować osobnego planu, ale w samej ofercie posiadamy hosting pod ASP.net - https://home.pl/hosting#windows . Jeżeli planujesz uruchomić na nim kilka stron/serwisów/projektów to odpowiedni byłby wariant PRO. Twój pomysł wymaga skonfigurowania odpowiedniego środowiska, byłoby to coś pokroju konta dla resellerów, ale też działającego na zupełnie innych zasadach (rozliczanie per projekt, a nie per usługa). Nie myślałeś o rozliczaniu klientów indywidualnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wiele na temat tego hostingu, i opinie są zazwyczaj dobre. Nie korzystałem nigdy z ich usług ale wydaje mi się że to trafny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu i tylko po to napisałaś swój pierwszy post na forum by pochwalić home.pl z którego nie korzystałaś ;)

Drogi Home.pl - szeptać trzeba umić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My nie szeptamy, przecież piszemy z własnego, oficjalnego konta :) Stanowczo zaprzeczamy, że Anna93 jest pracownikiem naszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@skrzek, .ASP to dno i nie nadaje się do tworzenia czegoś większego ... ( To moja opinia. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.ASP ma ogromny potencjał ale tylko pod specyficzne serwisy - na pewno nie pod wszystkie ani nawet pod większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@skrzek, .ASP to dno i nie nadaje się do tworzenia czegoś większego ... ( To moja opinia. )

 

i tu się mylisz pomimo że sam jestem jego przeciwnikiem. Gdyby nie ASP to w UK świat online by się załamał . Idąc tym torem pomimo że tz inne ma jakiś własny kierunek rozwiązań a to że nie zrozumiały dla ciebie nie znaczy że niepotrzebny, niestety w wielu przypadkach niezbędny.

 

https://uk.godaddy.com/hosting/windows-hosting#features zmień sobie walutę na PL = 16zł miesięcznie

ASP.NET 1.1, 2.0, 3.0, 3.5.4.0

 

+

 

https://uk.godaddy.com/affiliates/affiliate-program.aspx

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale windowsa do ASP pakować nie trzeba - Mono jest już na tyle stabilne i zaprzyjaźnione z open-sourceowymi wstawkami .NET od Microsoftu, że Linux do ASP w pełni się nadaje.

 

Testuję, polecam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ASP nie stawia się prostych stronek bo to nieopłacalne. Sam nie jestem c#owcem ale widzę jego pewne zalety. Od kiedy Microsoft idzień w kierunku wieloplatformowości nie uznaje aplikacji ASP jako gorszy sort. Ta technologia nigdy nie zdominuje rynku webowego ale nie jest gorsza, tak jak mówiono jest specyficzna. Z ciekawości zobacz kod i jego czas wykonania :)

Edytowano przez PrecelusMaximus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@skrzek, .ASP to dno i nie nadaje się do tworzenia czegoś większego ... ( To moja opinia. )

PHP lepsze :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×