Skocz do zawartości

Polecane posty

Do tej pory korzystałem ze starego AZ. Sądząc, że nowe AZ będzie lepsze wpadłem na niezłą minę (problem przeniesieniem chociażby „głupich” widoków w MySQLu, nawet ich autoinstalator PIWIKa nie działa jak należy, mega porażka).

Dlatego poprzeglądałem forum i poszperałem co nieco i póki co ograniczyłem się do wyboru spośród 3 (o zendego pytałem tu http://www.webhostingtalk.pl/topic/54238-opinie-zendegopl/ - TRAGEDIA!)

Jakie macie doświadczenia z:

SuperHost

KEI

HEKKO

Z opisów wynika, że wszystkie są super.

SuperHost daje aż 150 GB praktycznie bez ograniczeń (25 baz, 10 ftp mi styknie)

KEI daje 60 GB i w niczym się nie ogranicza (przynajmniej tak piszą)

No i na koniec HEKKO: bazy,ftp bez limitu, limitowany transfer, ale w moim zasięgu (finansowym) chyba tylko MediumPack 20 GB - bidnie.

Pierwsze dwa sporo tańsze w promocji 1. rok od HEKKO (129 zł) SuperHost (48 zł), KEI (38zł)

 

Aha - moje potrzeby: kilka strona na Worpressie, PIWIK, strona na której prowadzę elektroniczne zapisy na zawody (czyli o GIODO się to pewnie mocno ociera).

 

Wiem, że można każdy z 3 testować 2 tygodnie, ale pewnych rzeczy w 2 tyg, się nie ogarnie.

Jakie są Wasze doświadczenia z ww 3 dostarczycielami? Którego polecacie?

Z góry dziękuję za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuść superhost bo podchodzą bardzo rygorystycznie do obciążeń i lubią zablokować stronę, w kei zwróć uwagę na cenę za przedłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziennie wejść na strony mam max 1000 (80% ruchu przypada na jedną). Co oznacza „bardzo rygorystycznie”?

KEI - faktycznie - nie przeliczyłem na brutto i koszmarna kwota wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najmniejszy.... Org. non-profit. Dlatego ma też dla mnie znaczenie to, gdzie jest promocja.

 

Myślałem też o OVH, ale jakoś mi nie pasuje ta 1 baza danych... Pytanie do doświadczonych - czy to duży problem stwarza?

 

Ewentualnie coś innego, pewnego?

Edytowano przez Bartess (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Do tej pory korzystałem ze starego AZ. Sądząc, że nowe AZ będzie lepsze wpadłem na niezłą minę

W ogóle dziwie się że z tego korzystałeś :) to firma nastawiona na przemiał i jesteś u nich tylko pionkiem jednym z kilku tysięcy...

 

Jak najmniejszy.... Org. non-profit. Dlatego ma też dla mnie znaczenie to, gdzie jest promocja.

 

Myślałem też o OVH, ale jakoś mi nie pasuje ta 1 baza danych... Pytanie do doświadczonych - czy to duży problem stwarza?

 

Ewentualnie coś innego, pewnego?

 

Podaj co potrzebujesz (wymiar dysku itp).

Ja od około 6 lat korzystam bez przerwy z Biznes-Host.pl i jestem zadowolony, ale mimo wszystko znajdziesz tu sporo firm godnych polecenia.. Kei to raczej droższa wersja hostingu..

 

http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×