Skocz do zawartości
kori

hostlista.oga.pl

Polecane posty

Albo mi się wydaje, albo lekko zmienił się wygląd. Jeśli nie, to tylko moje złudzenie. W każdym razie @kori, może chociaż podziel płatne na darmowe. Ewentualnie dodaj filtr - jaka cena cię interesuje? I możesz też zrobić - jaka lokalizacja serwera cię interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Super są te ikonki po lewej. Dodaj jeszcze taki z przy płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musiałem lekko pozmieniać, bo coś nie chciało pokazywać krawędzi tabeli w ie9
musiałem zmienić input w komorce, na komorke klikalna i komorke z input, uprzednio nie chciał działać we wszystkich przeglądarkach, być może nie wszystko wygląda przez to dokładnie tak samo

 

filtr po cenie był i jest, już druga osoba pyta o te lokalizację to naprawdę takie istotne?

mamy globalną sieć, czy jest to ping 10 czy 50, co za różnica stronie internetowej

 

linuxpl ping 48, http 64, sax 35/43, bizneshost 19/91, nawet przy dobrym pingu serwer bizneshost odpowiada najgorzej, a linuxpl na niemieckim serwerze radzi sobie lepiej

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

filtr po cenie był i jest, już druga osoba pyta o te lokalizację to naprawdę takie istotne?

mamy globalną sieć, czy jest to ping 10 czy 50, co za różnica stronie internetowej

 

linuxpl ping 48, http 64, sax 35/43, bizneshost 19/91, nawet przy dobrym pingu serwer bizneshost odpowiada najgorzej, a linuxpl na niemieckim serwerze radzi sobie lepiej

Tak, tylko tutaj może chodzić o np. SEO dla sklepów itp. Lepiej się pozycjonują z polskim IP niż zagranicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra ku... ma... zrobie ;p

tylko muszę pomyśleć jak to zrobić, po już nie mieście się na szerokość w rozdziałce jakiej używam 1024x...

 

@Kamikadze, jestem minimalistą, od grafiki jak najdalej

po za tym nie wiem czy znajdę odpowiednio czytelne małe ikonki jak te z kolumny kontakt

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

no dobra ku... ma... zrobie ;p

tylko muszę pomyśleć jak to zrobić, po już nie mieście się na szerokość w rozdziałce jakiej używam 1024x...

 

@Kamikadze, jestem minimalistą, od grafiki jak najdalej

po za tym nie wiem czy znajdę odpowiednio czytelne małe ikonki jak te z kolumny kontakt

Wykorzystaj Font Awesome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz po polsku a uzywasz angielskich skrotow? Zdecyduj sie, wyglad strony jak sprzed 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Piszesz po polsku a uzywasz angielskich skrotow?

Ja? Sorry zboczenie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Odradzam zaglądać w kod. Grozi atakiem serca od śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Nie czepiam się wyglądu a jakości kodu, W3C płacze jak parsuje to "coś" koriego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mój też nie jest ładny :)

</TR>
<BR><TR ALIGN="center" VALIGN="top">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się wyglądu a jakości kodu, W3C płacze jak parsuje to "coś" koriego :P

 

Ważne że coś robi i mu się chce - wątpie że ty od początku byłeś pro hejt

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się wyglądu a jakości kodu, W3C płacze jak parsuje to "coś" koriego :P

 

 

Żeby się czepiać o takie coś samemu nie powinno się takich błędów popełniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie dodajesz informacje o "zbyt drogiej" domenie? Jak zakup przekracza Twoje kieszonkowe od mamy, to jest za droga?

Autorski panel to też jakaś "uwaga". Rozumiem, że to hostinki gorszego sortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie dodajesz informacje o "zbyt drogiej" domenie? Jak zakup przekracza Twoje kieszonkowe od mamy, to jest za droga?

Autorski panel to też jakaś "uwaga". Rozumiem, że to hostinki gorszego sortu :)

bezrobotny więc nie dziw się

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tymi drogimi domenami to nawet po części można pomysł obronić. Można ostrzec potencjalnych użytkowników żeby jednak nie pakowali się w mega drogie domeny za stówę co rok skoro można taniej. Tylko jeśli bez czachy mają być różne ciekawe zjawiska oferujące domeny za SMS czy takie które mają taniej niż w OVH to może jednak lepiej nie bronic takiego pomysłu..

 

Autorski panel w niczym nie jest gorszy od DA/cPanel/PLESK. Może nie różnią się dzisiaj jedne od drugich to zawsze jest coś innego, często lepszego, wydajniejszego czy bezpieczniejszego. Nie twierdzę że w/w panele są dziurawe i lipne. Po prostu jest inaczej :)

 

Autor tematu mógł zrobić w końcu coś sensownego w życiu, jednakże szansy nie wykorzystał. Cała ta hostlista może i na starcie szału nie robiła to można było to powoli rozbudowywać, udoskonalać, ulepszać, upiększać etc. Niestety autor wolał zrobić z tego klinikę leczenia swoich kompleksów i musi dopieprzać każdej firmie w jakiś sposób. Szkoda bo taka rozbudowana przeglądarka ofert firm z tego forum przydałaby się zarówno dla nowych jak i starych użytkowników.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z czach do domen za dużo ich było, a w końcu miało to być jednak bardziej zestawienie cen,

przy hostingach zbyt drogich też czach nie stawiałem,użytkownik sam ma sobie wyszukać i sam zdecydować.

A ma do tego pola by wpisać maksymalną akceptowalną wartość.

 

Autorski panel to największe zło:

- problemy z przenośnością

- brakujące opcje

- wymóg uczenia się czegoś na nowo

 

co do pozostających czach: tak, niektóre nie są obiektywne, jednak do tej pory te firmy sprawy nie załatwiły

przy okazji został skorygowany bug sortowania backup

 

@Pokuć, jesteś męczącym trolem na tym forum, twoje zdanie mam kompletnie w d...

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×