Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy ktoś miał styczność z tą firmą?

Oferta atrakcyjna, aż za bardzo... - beż żadnych limitów.

Na jeden miesiąc chyba kupię u nich i potestuję (zwłaszcza szybkość działania i ten rzekomy brak limitów - spróbuję ich zapchać ;-).

Ale może ktoś już sobie wyrobił zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Serwer(y) w KEI.

 

Z regulaminu:

Jeżełi klient podlącza z kontem hostingowym więcej, niż jedną (1) domenę, Klient jest zobowiązany do przeniesienia (transferu) zarządzania rekordów tych domen do Operatora. Klient jest zobowiązany do przeniesienia (transferu) zarządzania rekordów tych domen do Operatora w ciągu 7 dni po aktywacji usług hostingowych.

 


[...]

Na serwerze Operatora Klient nie może obsługiwać strony internetowe i aplikacje, które wykorzystają bardzo dużą wydajność serwera i trafficu (więcej niż zwykle na wspólnym hostingu).

 



Poza tym firma istnieje od stycznia br. i dziwnym trafem ma promocję do końca maja ;-)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo irytuje mnie gdy ktoś tworzy porównania z konkurencją i z premedytacją tworzy przekłamania (case supportu w zenbox czy "bez zobowiązań" - cokolwiek to znaczy). No i do tego umówmy się, nikt nie będzie utrzymywał biznesu sprzedawanego poniżej kosztu (co oni robią), więc zamiast gwarancji ceny powinni dać gwarancję "We are not 2be".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie masz już gwarancji ceny:

 

Niezmienna cena prze 5 lat trwania usługi - przy odnawianiu hostingu na każdy rok 2017, 2018, 2019 oraz 2020, cena zawsze będzie wynosić tylko 39 zł z VAT. Promocja jest ważna dla zamówień złożonych od 1-go Kwietnia 2016 r. do 30-go Kwietnia 2016 r.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

Najlepsze jest tu http://zendego.pl/nasza-technologia

"(...)Nasi pracownicy posiadają ponad 11-letnie doświadczenie w branży hostingowej i świadczeniu usług serwerowych dla klientów z Polski i zagranicy."

Nasuwa sie pytanie: skoro 11 lat doświadczenia to dlaczego domena została stworzona 2016.01.16 12:59:47?

http://whois.domaintools.com/zendego.pl

 

Z tej samej podstrony (http://zendego.pl/nasza-technologia)pozwolę sobie zacytować nagłówek :lol: :

"Żadna awaria nam nie straszna

jesteśmy gotowi na wszystko."

:blink:

Edytowano przez krzysiek1991 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

"Żadna awaria nam nie straszna

jesteśmy gotowi na wszystko."

Lepiej tak nie kozaczyć bo ON jeszcze wykupi usługę a potem będzie się pastwił kilka lat za każdą pierdołę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

ZENDEGO.CZ
Slavíčkova 827/1a
638 00 Brno, Lesná
Pracujeme 24/7

 

 

ONEHOST, s.r.o.
Sokolovská 366/84
186 00 Praha 8, Karlín
IČ: 28407334
DIČ: CZ28407334

 

 

Na mapie:
Powojowa 3, 20-442 Lublin

 

 

 

Z kolei na polskiej stronie

 

Dane ZENDEGO.PL:
Hosting ZENDEGO.PL
ul. Świętojańska 6/9
85-077 Bydgoszcz
NIP: 554-236-67-40

 

NIP powiązany z firmą PSI NET INTERNET sp. z o.o. - www.psi-net.pl

Z kolei w regulaminie pada

 

 

 

[...]zrezygnowania z Usługi w każdym czasie poprzez złożenie wypowiedzenia Umowy drogą elektroniczną na adres bok@zendego.pl bądź pisemnie na adres korespondenczjny Operatora w Bielsku-Białej listem poleconym.

 

 

Polska strona jest utrzymywana w KEI, zaś strona czeska (i pewnie również strony klientów) na serwerze z IP z puli inten.pl / Netium.pl sp. z o.o. (Lublin).

 

 

 

 

Światowa firma, nie powiem.

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tak nie kozaczyć bo ON jeszcze wykupi usługę a potem będzie się pastwił kilka lat za każdą pierdołę :)

 

Oby na Koriego nie trafili :)

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

Wcześniej mieli podany adres dworca kolejowego ;)

 

Jeśli to prawda to firma godna zaufania :blink::lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wcześniej mieli podany adres dworca kolejowego ;)

 

Adres na Powojowej 3 w Lublinie wskazuje na ogródki działkowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

 

Adres na Powojowej 3 w Lublinie wskazuje na ogródki działkowe ;-)

 

Ogródki działkowe to świetne miejsce na własne DC:

- bezpieczeństwo(siatka ogradzająca ogródki)

- darmowe chłodzenie serwerów w zimie(dzięki altankom z drewna i nieszczelnym oknom)

Same korzyści :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta firma to ŻENADA!

Założyłem konto, straciłem 4,90 zł.

Skoro bez limitów, to testuję. Ściągnąłem losowo zapełniony plik 100 MB i zarzuciłem serwer (przesyłając 1 plik i kopiując go wieokrotnie już przez panel hostingu). Po niecałej godzinie strona panelu hostingowego http://hosthelp.eu:2222/ pokazała: Ta witryna jest nieosiągalna.

No dobra, sobie myślę. Przepadek.

W domu otwiera się bez problemu, to jedziemy z klonami dalej (żeby sprawdzić tą ich nieograniczoność). Po niecałej godzinie.... He he....

Do teraz strona nie działa.

Z ciekawości odpalam stronę na komórce i jest! Czyli... Dziadygi zablokowały adresy IP w pracy i domowy!

Domenę trzeba jakąś podpiąć, to na AZ zarejestrowałem za free zendegoo.pl i komunikat To konto zostało zawieszone.

A tu w panelu klienta nowa wiadomość:

Witam serdecznie, Panie Xiński,
uprzejmie informuję iż obserwujemy nietypowe zachowanie na Pana koncie hostingowym "yyyyy". Otóż wgrywane są przez Panel Serwera masowo pliki 100MB o losowych nazwach w wielu katalogach. Operacja ta znacznie obciąża Panel Serwera a wgrano tak już 5GB danych. Z tego powódu Pana konto zostało zablokowane.
Bardzo proszę o wyjaśnienie tej sprawy w odpowiedzi na tą wiadomość poprzez panel klienta.
--
Pozdrawiam,
Jędrzej, doradca klientów
Hosting ZENDEGO.PL

 

Swoją drogą... Jakim prawem przegląda moje pliki?!

Zobaczymy co odpisze, chociaż traktuję to już całkowicie ciekawostkowo.

 

Przy okazji - Jędrzej z czatu to Czech. Czasami wkradały się bohemizmy. Generalnie kontakt jest chyba tylko z nim - odpisuje na czacie, wysyła wiadomości....

 

Zobaczymy, co odpisze. I kiedy.

Edytowano przez Bartess (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi odpisali (a właściwie dopisał, bo tam nikogo więcej chyba nie ma):

 

Witam serdecznie,
uprzejmie informuję, iż Pana konto hostingowe zostało usunięte z powódu braku podpiętej domeny oraz ze względu na wykorzystanie usług w sposób niebezpieczny na hostingu współdzielonym.
Opłacona kwota 4,90 zł będzie zwrocona na Pana konto bankowe w ciągu 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie prawidłowo zadziałali, celowo kombinowałeś, było wrzucić jakieś archiwa podrecznych programów czy pare plikow iso, najlepiej darmowych tresci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zaśmiecanie wykupionej przeze mnie przestrzeni to chyba moja sprawa, zapłaciłem, i chyba mogę sobie klonować swoje pliki na swoim koncie. Wrzuciłem 1 plik i robiłem jego kopie. Regulaminu nie złamałem. Masz rację mogłem wrzucać coś „normalnego”.

Dużo większym babolem, niż zarzucanie serwera śmieciami, jest brak zabezpieczenia przed nadmiernym obciążeniem „per juzer”, ręczne sterowanie, blokowanie konta zamiast włączenie ograniczenia, blokowanie adresów IP.

A to wszystko ręcami jakiegoś Jędrka-samotnika zza południowej granicy...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zaśmiecanie wykupionej przeze mnie przestrzeni to chyba moja sprawa, zapłaciłem, i chyba mogę sobie klonować swoje pliki na swoim koncie. Wrzuciłem 1 plik i robiłem jego kopie. Regulaminu nie złamałem. Masz rację mogłem wrzucać coś „normalnego”.

 

Oferta hostiingu nielimitowanego jest tylko w nazwie, nie ma nic takiego, co daje Ci nieograniczone możliwości.

Nie wiem jak ich regulamin, ale bawienie się przez ciebie na naszych serwerach byłoby przez nas także nie mile widziane.

 

 

Dużo większym babolem, niż zarzucanie serwera śmieciami, jest brak zabezpieczenia przed nadmiernym obciążeniem „per juzer”, ręczne sterowanie, blokowanie konta zamiast włączenie ograniczenia, blokowanie adresów IP.

 

Niestety wszystko kosztuje, a na serwerze za 4 złote, to niestety takich bajerków nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mówią o nas nasi klienci?

"Zaryzykowałem i nie żałuję. Hosting od Zendego spełnia wszelkie stawiane oczekiwania. Świetne warunki techniczno-finansowe, zawsze gotowa do działania pomoc techniczna. Z pewnością polecę znajomym"

Marcin Kaczmar - mimj.tk

 

Strona polecająca .tk chcieli oszczędnie ale nie działa... .
Strona dopiero w top ~ 90 z "hosting"
aktualna cena 69 zł - > choć podobne oferty są od + 100zł
b/o ale większość podobnych dostawców wymaga aby pliki były powiązane z treścią strony ;).
Edytowano przez foto (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie odradzam ten hosting. W ciągu 3 miesięcy serwer został odcięty dwa razy, najprawdopodobniej (ale nie jestem pewien) z powodu baraku opłat. Na stronie zendego.pl wychodzi wiadomość THE ACCOUNT HAS BEEN SUSPENDED. To jest tak naprawdę Reseller. Na maila nie odpowiadają bo nawet ich strona nie działa o telefonie nie wspomnę. Brak supportu. Dwa miesiące temu serwer był odcięty około 12 godzin, dzisiaj (30/08/2016) jesteśmy bez strony 24 godziny. Totalna porażka. W załączniku dołączam screeny domeny zendego.pl y zendego.com

post-42023-0-36832300-1472541915_thumb.png

post-42023-0-13306600-1472541920_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sie dziwisz ze blokują serwer skoro sie nie płaci za niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sądzę że sprzedają więcej zasobów niż faktycznie zakupili

jeśli okres rozliczeniowy to pełne miesiące to prawie się wyrobili,

koniec miesiąca i od pierwszego znow będzie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×