Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mark366

konkurencja gdzie jest?

Polecane posty

Gość

Szukam firmy dla której chcę wystawić opinię, Rejestracjadomen.pl, i nie ma:))), no błagam, masa firm mniej znaczących jest, o dziwo, nie ładnie, jak ranking to ranking chyba nie? Brzydko się bawicie i widzę, że nie tylko tej firmy brakuje, a z menu alfabetycznego nic się nie zdziała, moje poczucie sprawiedliwości, jakby się odezwało:)) A wydawałoby się że portal na poziomie jest, widze mase reklam i guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam, firmy domeny.zbyszekinvestments.krzak.pl również nie widzę, czyżby spisek Zen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark366

:)), chyba mało znasz rynek domenowy, z czołówki


siedzę w tym biznesie trochę lat i nie raz chciałem coś dodać na forum, konkurencjajest jakby pomijana tutaj, naprawdę nie da się nie zauważyć


to jak mogę dodac opinię o firmie z pierwszej piątki o ile się nie mylę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

:)), chyba mało znasz rynek domenowy, z czołówki

siedzę w tym biznesie trochę lat i nie raz chciałem coś dodać na forum, konkurencjajest jakby pomijana tutaj, naprawdę nie da się nie zauważyć

 

Zorientuj się bardziej na tym rynku bo z tymi cenami domen to można znaleźć lepszego dostawcę.

 

Przedłużenie 90zł a rejestracja 20zł? Skąd takie ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark366

NIe pisz mi o cenach, ja nie o tym i nie powiedziałem ze opinia ma byc dobra czy zła, ja po prostu nie mogę jej dodać, rozumiem że lobbujesz na OVH, znam, i inne też, jednak ranking to ranking a to jest kupa reklam i tyle, z resztą, mój głos nic nie zmieni, taki mamy klimat. wkurzające i tyle


A poza tym byłem tam gdzie piszesz i nie jestem,


taa ovh i cennik, miałem niski cennik i jeszcze większy ból czachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraza majestatu... Firmie gdyby zależało by być w tym rankingu sama by poprosiła administrację o dodanie, kolejną sprawą jest to że SAM możesz stworzyć taki temat na forum (jak inne firmy posiadają) - więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Bo jego boli że nie ma setek / tysięcy tematów z opiniami firm. A raczej pustymi tematami bo nikt z forum np. nie korzysta z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark366

Heh chyba nie czytałeś uważnie, i ze zrozumieniem, nike mogę dodać opini o firmie z która współpracuję z 15 lat (krzak he he, nieźle), taki miałem kaprys, na waszym forum, chociaż nie ma tam info tylko wybrane firmy:) do tego nie jest to krzak ale znana firma, nie bedę się wysilać i tłumaczyć, nie mój interes, troche mnie wkurza że inteligentna uwaga i trolling, a moze hejt raczej jak widać:) zróbcie porządnie to i nikt się nie będzie czepiał.


wkurza mnie ten hejt i wogóle, tzw marketing, miałem się nie wypowiadać ale czowieka trafia jak paru troli chwyta okazję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Proszę wskazać gdzie ktokolwiek napisał, że firma krzak. Błąd 1

Tylko wybrane firmy - w katalogu jest 370 firm (nie liczę tematów na forum). Błąd 2

Uznanie wypowiedzi jako hejt. Błąd 3.

 

Na chwilę obecną zachowujesz się jak typowy gimbus, nie wysilasz się i wydaje Ci się, że jesteś ten dobry.

 

Podsumowująć - jak chcesz coś komuś zarzucić to rób to dobrze albo idź na jakieś forum dla nastolatków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark366

Wyznawca OVH

Napisany Wczoraj, 23:40

W pełni się zgadzam, firmy domeny.zbyszekinvestments.krzak.pl również nie widzę, czyżby spisek Zen?

 

a do tego od razu info z cennikiem, nie mów że nie troll.

 

W rankingu nie ma firm wszystkich z 1 piątki NASK w rankingu, nie mówię o liście top, wypadałoby, nie zamierzałem lobbować za rd, saomo wyszło:) moje poczucie sprawiedliwości. mam dosyć tego tematu sorry za wydźwięk ogólnie wasz portal jest dobry.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź kolego przeczytaj chociaż raz wypociny zanim klikniesz "odpowiedz".

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie rozumiem. Możesz napisać swoją wypowiedź dzieląc je na zdania kropkami a nie przecinkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Heh chyba nie czytałeś uważnie, i ze zrozumieniem, nike mogę dodać opini o firmie z która współpracuję z 15 lat (krzak he he, nieźle), taki miałem kaprys, na waszym forum, chociaż nie ma tam info tylko wybrane firmy:) do tego nie jest to krzak ale znana firma, nie bedę się wysilać i tłumaczyć, nie mój interes, troche mnie wkurza że inteligentna uwaga i trolling, a moze hejt raczej jak widać :) zróbcie porządnie to i nikt się nie będzie czepiał.

 

wkurza mnie ten hejt i wogóle, tzw marketing, miałem się nie wypowiadać ale czowieka trafia jak paru troli chwyta okazję,

 

 

Ma ktoś jakiś translator ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark366

mówię o rankingu, nie ma istotnych firm, nie można dodac opinii nich, i tu jest cały sens mojej wypowiedzi. inną sprawą jest toplista, jak sądzę. Reszta chyba zrozumiała.


no nie znalazłem rd :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Ranking budowany jest na podstawie opinii, istotne firmy mają je bardzo kiepskie.

 

Inny ranking, gdzie jest posortowane po ilości utrzymywanych domen (nie rejestracji) www.top100.wht.pl

 

Znajdziesz tam wszystkie duże firmy (rejestracjadomen.pl jest na drugiej stronie z liczbą 600+ domen).


Co do firm dużych/małych w rankingu: (pozycja według top100)

#3 Hekko.pl - 5 firma w Polsce

#4 zenbox.pl - 12 firma w Polsce

#5 linuxpl.com - 4 firma w Polsce

 

Więc na jakiej podstawie piszesz, że nie ma istotnych firm? Niestety wspomniana przez Ciebie firma na chwilę obecną kwalifikuje się jako nieistotna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark366

ja mam więcej domen w tej firmie niż podajecie łacznie:), ok jest dzieki, ale opinii nie dodam, brak profilu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×