Skocz do zawartości
MESSIAH

Najtańszy serwer ze stałym IP dla SSL

Polecane posty

brakuje mi już tu tylko pytań o rozmiar buta, no ale w końcu 5zł więc wszystko musi być najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

brakuje mi już tu tylko pytań o rozmiar buta, no ale w końcu 5zł więc wszystko musi być najlepsze :D

 

Przecież pisali że 5zł miesięcznie czy 50zł rocznie to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi już tu tylko pytań o rozmiar buta, no ale w końcu 5zł więc wszystko musi być najlepsze :D

 

Nie było by tylu pytań gdyby oferty zawierały szczegółowe dane. A tak to po zakupie okazuje się że tu nie można tam jest coś wyłączone a to dostęp do .htaccess zabroniony a to pamięć przydzielona bardzo mała albo brak SNI. Jako usługodawcy piszcie o swoich ofertach konkretnie a nie tylko 5Gb/50zł/rok nic tylko kupić owszem taki opis oferty jest idealny dla dzieci w przedziale wiekowym 5-10-15 które to postawią Wordpressa i będą sikać po majtkach z zachwytu lecz jak się ktoś zna to wasze oferty już nie wyglądają tak różowo jak opisujecie.

Weźcie pod uwagę że płacenie za coś co się nie zwróci nie ma sensu. Aby serwis www mógł istnieć to musi zarabiać na siebie. A niektóre serwery odstraszają jak az.pl gdzie nie można zainstalować phpbb 3.1 bo połączenie serwera z bazą danych nie może zostać zrealizowane w oczekiwanym czasie i tacy Janusze biznesu krzyczą za taki serwer 180zł rocznie.

 

Już dokonałem wyboru i przeszedłem do slaskdatacenter 20zł/rok i php7 i mimo kilku minusów (opóźnione emaile) jest OK. i mam 4GB bez limitu transferu i ping 20ms wiem że jestem na serwerze cache bo oni mają główna serwerownie we Francji na OHV.

Edytowano przez MESSIAH (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i mam 4GB bez limitu transferu i ping 20ms wiem że jestem na serwerze cache bo oni mają główna serwerownie we Francji na OHV.

O co chodzi z serwerem cache?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×