Skocz do zawartości
trybut

[Zlecę] Migrację z serwera na vps

Polecane posty

Dobry wieczór,

 

Zlecę doświadczonemu administratorowi migrację ze starego serwera OVH na jeden z vpsów OVH.

Nie zależy mi na przenoszeniu całego systemu z konfiguracją, a na przeniesieniu wszystkich danych na nowego vpsa. Może być tam zupełnie inny system, ważne aby przy okazji znalazły się tam najnowsze stabilne elementy webowego serwera: directadmin, php, mysql, zabezpieczenia poczty i tak dalej(na starym serwerze po prostu wszystko jest aktualnie stare).

DA oczyściłem ze śmieci/nie aktualnych kont tak że zostało ich tylko kilka i wszystko łącznie generuje zerowe obciążenie :-)

 

Proszę o kontakt tylko doświadczonych administratorów mogących wykazać się portfolio zrealizowanych prac.

 

Budżet: max 300 PLN Netto (chociaż na chwilę obecną faktura jest mi zbędna).

 

W kwestii pytań/negocjacji zapraszam na PW.

 

Edytowano przez trybut (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zapraszam do kontaktu:
e-mail: m.adach@vipower.pl
tel: 723-176-427

Ustalimy co trzeba zrobić, jak dużo jest danych. Czy będzie można skorzystać z narzędzi DirectAdmina do migracji itd..
Jak wszystko będzie wiadomo to będę mógł podać szacowany potrzebny czas na migrację z wcześniejszą konfiguracją usług.
Koszt 1 godziny - 100zł netto

W zależności od tego ile mamy danych do przeniesienia bardzo możliwe, że udałoby się zmieścić w 3 godziny i zamknąć w podanym budżecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×