Skocz do zawartości
N0Name

INM - Opinie #POMORSKIE !

Polecane posty

Gość Kamikadze

30Mbit dla zwykłego śmiertelnika to sporo jak ma 1-2 kompy. Sam ma 40 mbit i tylko czasami zużywam pełne pasmo. Albo jak pobieram ISO / robię update serwera albo jak brat przyjedzie i pobiera filmy hurtowo :)

 

P.S. Budowa miedzi chyba w dzisiejszych czasach się nie opłaca. Albo lecisz radiem albo światłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz dziękuje serdecznie za wyczerpującą odpowiedź. Skusze się na tą radiówke. Zawsze gdyby coś było nie tak mogę zerwać umowę na podstawie nie wywiązywania się z niej przez firmę, oczywiście wczesniej sobie ją przeczytam.

 

#Dałbym dużego plusika, ale tutaj się nie da :(

 

@Emil Jeśli chodzi o TP to gdyby chociaż gdzieś w pobliżu byla jakaś ich stacja bazowa, bym pogadał z sąsiadami żeby się razem podłączyć, ale każdy ma swój tak jakiś internet i tu rozmowa się zakańcza.

 

 

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z CF byłbym problem gdybym pewnie wybrał oferte GSM. Sąsiedzi mają stare pakięty i się nie znają ;p Jak robiłem testy to pinki wychodziły w granicach 10-15ms :o

 

Nie chce LTE czy ty tego nie rozumiesz czy mam pisać wielkimi literami? GSM tylko i wyłącznie w ostateczności, a na oglądanie bajek starczy spokojnie 1-2mbps. Co do pakietów, lagów i transferów to radiówka nie równa się innej radiówce. Z playem by było cięzko bo w domu będzie chodzil laptop czasami 24godziny jako serwer który będę wykorzystywał na zewnątrz, dlatego też limit transferu nie zbyt mi pasuje no i zmienne IP co sesja.

 

 

Szkoda że Miłosz opuscił konwersacje bo pewnie na temat radiówki dowiedziałbym się znacznie więcej, ale to pewnie dlatego że Kori zawitał...

I jak ta radiówka się zapowiada bo na działę chciałbym dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że internet został założony i temat powinień być już zamknięty to chociaż zrobie na przekór zwolenikom i krzykaczom "BIERZ LTE". Ip stałe oczywiście płatne 10pln czyli standard, stwierdziłem że jest mi to nie potrzebne gdyż do serwera użyje tunelu VPN, a poważniejszych usług też jakoś nie mam zamiaru trzymać. Jeśli chodzi o jakość czy prędkość download/upload to ku zdziwieniu transfery są ciut większe niż w umowie, ping na poziomie 10-15ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×