Skocz do zawartości
bybunny

Kimsufi SSD

Polecane posty

Czyli nie wygląda to wesoło. Sequential Read 170 MB/s/Write 35 MB/s. Chciałem podtrzymać przez kilka miesięcy jeden temat a nic innego nie znalazłem w podobnej cenie. Docelowo potrzebuje przynajmniej dwa. No nic ,Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KimSufi i szybkie dyski to raczej niewykonalne zważając że wszystko co posiada w swojej ofercie kimsufi to stare technologie z OVH które już swoje przeszły. A pozatym dużo swego czasu słyszałem o awariach dysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakikolwiek dysk Ci padnie to OVH przecież Ci go od ręki wymieni wsadzając nowy, a często nawet taki z lepszymi parametrami.

 

 

 

Power_On_Hours 23641

 

Nawet jednego realokowanego sektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakikolwiek dysk Ci padnie to OVH przecież Ci go od ręki wymieni wsadzając nowy, a często nawet taki z lepszymi parametrami.

 

Ale nie zapominaj, że w kebabach masz tylko jeden dysk :) Nie wszyscy myślą o tym tylko finansowo (bo jak za darmo to co mi szkodzi) tylko jak coś wrzucam na serwer to wolałbym zminimalizować ryzyko, że coś stracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Ale nie zapominaj, że w kebabach masz tylko jeden dysk :) Nie wszyscy myślą o tym tylko finansowo (bo jak za darmo to co mi szkodzi) tylko jak coś wrzucam na serwer to wolałbym zminimalizować ryzyko, że coś stracę :)

 

Kimsufi, ryzyko, strata, jeden dysk - synonimy.

 

Nie chcesz stracić rób backup i kup serwer z raid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×