Skocz do zawartości
Girobu

Hosting na magazyn plików / kopie zapasowe

Polecane posty

Dzień dobry,

 

poszukuję hostingu o dużej pojemności, który ma służyć jako magazyn plików. Chodzi głównie o zdjęcia. W zasadzie wystarczy mi dostęp po FTP bez dodatkowych usług typu WWW, e-mail itp., ale jeśli takowe będą, to nie ma kłopotu.

 

Przekopałem internet w poszukiwaniu różnych opcji. Nic niestety nie znalazłem. Potrzebuję co najmniej 4 TB pojemności. Chciałbym, aby serwer był bezpieczny i służył mi jako kopia bezpieczeństwa.

 

Być może popełniam błąd i dlatego nie mogę znaleźć odpowiedniej (odpowiednio taniej) usługi dla siebie. Za wszelkie podpowiedzi/opcję będę niezmiernie wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta ciekawa, choć jak to w OVH bywa, przy pierwszym logowaniu powitał mnie "Error 500".

 

Za wszelkie inne możliwe opcje będę niezmiernie wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne - wg mnie ovh jest najlepszą i najtańszą ofertą dostosowaną do Ciebie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nawet mają apke hubica na telefony i tablety w zrozumiałym języku (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, tylko że: "Wystąpił błąd podczas procesu identyfikacji. Server response : 500 - 500 Internal Server Error".

 

Spróbowałem się zarejestrować po raz drugi. Niestety się nie da. "Internal server error".

Edytowano przez Girobu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

poszukuję hostingu o dużej pojemności, który ma służyć jako magazyn plików. Chodzi głównie o zdjęcia. W zasadzie wystarczy mi dostęp po FTP bez dodatkowych usług typu WWW, e-mail itp., ale jeśli takowe będą, to nie ma kłopotu.

Używam https://sixwishlist.com/storage/ jako zwykła usługa storage z kontami FTP spełnia swoje zadanie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

550 funtów za 5tb rocznie to jakaś cena z kosmosu... taniej i lepiej już kupić dedyka w soyoustart :)

 

Zobacz na ceny dysków, macierzy, łącza, administracji itp. :)

To wszystko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

550 funtów za 5tb rocznie to jakaś cena z kosmosu... taniej i lepiej już kupić dedyka w soyoustart :)

To zależy i poniekąd patrząc z jednej strony masz rację ,ale albo bawisz się w backup lub po prostu kupujesz gotowe rozwiązanie i używasz nie przejmując się niczym. Kolejna zależność to taka że dodatkowo możesz wybrać lokalizację przy dużym storage ,uruchomić web storage dla wybranego katalogu i uzbroić w CDN. Niestety wszystko kosztuje podobnie jak wszystko ma swojego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobre łącze i nie przewidujesz awarii łącza/prądu to czemu nie. Chociaż taki mały NAS też prąd ciągnie, dlatego taniej wykupił usługę bo dostajesz Storage i za niego płacisz, a nie dysk, prąd i łącze. Dane pewnie też są backupowane, co podnosi bezpieczeństwo.

 

Ja sam muszę backpować zawartość strony, bazy i pocztę. Bardziej opłaca mi się wkupić usługę, niż samemu kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobre łącze i nie przewidujesz awarii łącza/prądu to czemu nie. Chociaż taki mały NAS też prąd ciągnie, dlatego taniej wykupił usługę bo dostajesz Storage i za niego płacisz, a nie dysk, prąd i łącze. Dane pewnie też są backupowane, co podnosi bezpieczeństwo.

 

Ja sam muszę backpować zawartość strony, bazy i pocztę. Bardziej opłaca mi się wkupić usługę, niż samemu kombinować.

 

Zwroc uwage ze on tylko potrzeboje tego backupu do zdjec wiec co za problem raz czy 2 razy w tygodniu odpalic program do robienia kopi plikow i je przekopiowac na dysk ? Wedlug mnie hostujac swoje kopie takze naraza sie na ich wyciek w razie jakis atakow no albo znikniecia ich w razie jakiejs awari. NAS albo inne rozwiazanie bylo by leprze w tym przypadku. A co do internetu to i tak go uzywa na co dzien wiec ja tutaj zadnych dodatkowych kosztow nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×