Skocz do zawartości
live4net

Odstąpię Kimsufi KS3

Polecane posty

Wynajmę (komuś) Kimsufi-KS3



CPU: Intel® Core™ i5 CPU 750 @ 2.67GHz ( 4 core)


RAM: 16GB (2 x 8192 MB)


HDD: 2TB


Net: 100mbps


Lokalizacja: Francja RBX1



Cena: 100 zł/miesiąc


Możliwość wystawienia faktury (należy doliczyć podatek).


Możliwość transakcji przez allegro (należy doliczyć prowizję).



Kupiłem kiedyś taką maszynę i już jej nie potrzebuję. Nie ma już ich w ofercie i ceny poszły w górę, więc szkoda mi jej nie opłacać. Mam na tym koncie inne dedyki, więc nie mogę dać passów do konta. Dla osoby co zdecyduje się to wynająć przekazuję dane do roota.



Maszynkę mogę odstąpić od 1 kwietnia (to nie prima aprilis:).


Więcej info live4net(at)gmail(dot)com


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta tego serwera nadal istnieje model to KS-3B, a trzeba było zajdzieć tylko na stronie kebsów.

I to za stówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Moja oferta jest trochę tańsza - na kimsufi kosztuje to 20 euro + 23% vat = 24,6 euro * 4,26 zł = ok. 105 zł (jednak przy płatności z konta złotówkowego banki mają zazwyczaj znacznie gorszy kurs, więc wyjdzie trochę drożej)

2. Trzeba dodatkowo zapłacić ponad 50 zł opłaty instalacyjnej. Jak ktoś potrzebuje serwer na 1-3 miesięcy, to nie opłaca mu się tego płacić.

3. W obecnej chwili jest ten serwer dostępny, ale bardzo często są trudności z dostępnością (może na święta wrzucili większą ilość). Za chwilę może ich nie być. Jak kiedyś tą swoją maszynę kupowałem, to wrzucali ok. 1-4 takich maszyn na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Moja oferta jest trochę tańsza - na kimsufi kosztuje to 20 euro + 23% vat = 24,6 euro * 4,26 zł = ok. 105 zł (jednak przy płatności z konta złotówkowego banki mają zazwyczaj znacznie gorszy kurs, więc wyjdzie trochę drożej)

2. Trzeba dodatkowo zapłacić ponad 50 zł opłaty instalacyjnej. Jak ktoś potrzebuje serwer na 1-3 miesięcy, to nie opłaca mu się tego płacić.

3. W obecnej chwili jest ten serwer dostępny, ale bardzo często są trudności z dostępnością (może na święta wrzucili większą ilość). Za chwilę może ich nie być. Jak kiedyś tą swoją maszynę kupowałem, to wrzucali ok. 1-4 takich maszyn na tydzień.

 

Twoja oferta jest nic nie warta bo jeśli zdecyduje się na odkupienie maszyny mam dostęp tylko do root. Lepiej dopłacić i zapłacić opłatę instalacyjną i mieć wszystko pod swoją kontrolą oraz mieć dostęp do panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wypowiadasz się za innych? Jednemu lepiej dopłacić, innemu nie, ale nie Tobie o tym decydować. Ja przedstawiłem plusy mojej oferty, Ty przedstawiłeś minusy. Mimo, że mam kilka serwerów Kimsufi, to do panelu zaglądam raz na trzy miesiące, nie każdemu jest to bardzo potrzebne.

 

Ponadto tak jak wspomniałem, te maszyny są bardzo trudno-dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój serwer jest akurat bardzo łatwo dostępny, a to co robisz nie dość że nie ma ŻADNEGO SENSU z punktu widzenia potencjalnego kupującego, to jeszcze łamie regulamin kimsufi, za co bardzo szybciutko możesz dostać bana na wszystkie swoje jakże ważne dedyki w panelu.

 

Tak więc radzę zamknąć temat i nie próbować nikogo naciągnąć, zanim jakiś miły użytkownik złoży report na abuse@ovh.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wypowiadasz się za innych?

 

W którym miejscu wypowiadam się za innych, w którym?

 

Wyraziłem swoją opinię na temat twojej żałosnej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co robisz nie dość że nie ma ŻADNEGO SENSU z punktu widzenia potencjalnego kupującego

 

 

Sens jakiś ma, w moim drugim poście wymieniłem korzyści.

 

to jeszcze łamie regulamin kimsufi

 

 

Z ciekawości przeczytałem regulamin, nie znalazłem punktu, który bym złamał. Jeśli podeślesz mi taki punkt, to od razu zamykam ofertę!

 

 

Bardzo dziękuję, za Wasze trafne uwagi i konstruktywną krytykę. Aby uczynić moją ofertę bardziej korzystną, to zmniejszam cenę do 90 zł. Jak nikt się nie zgłosi, to trudno.

 

Wymienię jeszcze raz korzyści w stosunku do Kimsufi KS-3B:

1. Moja oferta jest tańsza ok. 15% (KS 3B kosztuje w najlepszym wypadku 105 zł)

2. Brak opłaty instalacyjnej (oszczędność ponad 50 zł)

3. Serwer można zarezerwować od razu (na KS różnie to bywa, niektórzy uważają, że jest łatwo dostępny, niektórzy, że trudno dostępny w chwili pisania tego posta był niedostępny)

Wady:

Brak dostępu do Panelu Kimsufi, daję tylko root.

Nowa cena: 90 zł/miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie trudno dostać tego serwa to dla 15% nikt nie będzie ryzykował, że następnego dnia ci coś się odwidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po tygodniu będzie 80? po 2 tyg 75 itd? To czekam :) jak będzie 10 zł / miesiąc napisz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×