Skocz do zawartości
ultragreen

[SZUKAM] Poszukuję poczty elektronicznej

Polecane posty

W związku z tym, że moja praca skupia się w dużej mierze na wymianie e-mail poszukuję porządnego rozwiązania (oczywiście serwisy typu wp, o2, etc odpadają)

 

- w miarę duża ilość miejsca

- podpięcie swojej domeny

- nie interesują mnie webmaile roundcube, etc (korzystam już na jednym koncie, wolałbym jakieś inne rozwiązanie)

 

Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam, http://www.afterlogic.com/aurora ostatnio instalowałem klientowi w firmie ( mała firma ) co prawda licencja trochę kosztuje ale mają tam kalendarz dysk ( coś jak taki okrojony dropbox ) współdzielenie kontaktów pliki prywatne i firmowe.

Skrypt ma również moduł helpdesku, ogólnie fajna zabawka i działa szybko.

 

Jednak ja sam używam darmowej wersji do samej poczty idealnie się nadaje. :)

Edytowano przez Lindsey (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zoho?

Darmowy pakiet daje możliwość podpięcia własnej domeny i utworzenia 25 skrzynek po 5 GB każda. Używam od lat, ustawiam znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolej duże to koszta są? Co tak naprawdę daje to Exchange? Lindsey widzę, że podobny webmail jest w home.pl

Exchange to jest poczta na oprogramowaniu Microsoftu. Biorąc jedno konto, chociażby na najtańszym pakiecie, tzw. współdzielonym już dostajesz dużo (sznurek: https://www.ovh.pl/emaile/hosted-exchange/ ). Koszty. Jeżeli płacisz miesięcznie to wychodzi to 24,59zł/msc, gdy płacisz za rok z góry to wychodzi 14,71zł/msc czyli faktura całkowicie wyniesie 176,53 zł brutto/rok. Konto konfigurujesz pod domyślnego klienta pocztowego w Windowsie bądź korzystasz z WebApp od MS. Backupy robi OVH, sprzęt mają stabilny - w razie wymiany, przepinają na inne maszyny, ale o wszystkich pracach są odpowiednie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługa dostępna z poziomu interfejsu Webmail:

Outlook WebApp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może zwykłe konto hostingowe a trzymałbyś tylko pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze zdążyłem zapraszam do zapoznania się z Google Apps For Work.

-30 gb na skrzynkę
-bezpieczeństwo rozwiązań chmurowych
-konsola administracyjna

-współdzielony kalendarz

-aplikacje biurowe

-mail we własnej domenie

 

i inne.

 

Gdybyś był zainteresowany uzyskaniem większej ilości informacji na temat rozwiązania Google'a to zapraszam do kontaktu na mateusz@flyonthecloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie do zorientowanych w temacie. Co do Exchange w OVH to jest opcja wykupienia Outlook za 8 zł na miesiąc dodatkowo. Muszę płacić nawet jeśli mam wykupioną oddzielną subskrypcję w ramach Office365, dzięki której mam dostęp do tego programu pocztowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest opcja więc raczej nie jest wliczana w cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×