Skocz do zawartości
backshift

Założenie strony www dla fotografa

Polecane posty

Sprawdziłem teraz w ohv wykup hostingu z jedną domeną rocznie wyjdzie 120zł brutto, a więc się opłaca ponieważ w innych tańszych firmach za taki pakiet muszę zapłacić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pamiętaj że nie zawsze jest dobrym interesem gdy zapłacisz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wix już przerabiałem i nie chce mi się w to bawić, po za tym nazwa w domenie jest wix i mi to nei pasuje. A jak zrobić kiedy kupię domenę będzie mojanazwa.pl, i chce żeby przekierowywało na bloga którego prowadzę w wordpress?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o wpisach DNS - możesz ustawić serwer DNS w którym dodajesz wpisy które wskazują na konkretny adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wix już przerabiałem i nie chce mi się w to bawić, po za tym nazwa w domenie jest wix i mi to nei pasuje. A jak zrobić kiedy kupię domenę będzie mojanazwa.pl, i chce żeby przekierowywało na bloga którego prowadzę w wordpress?

 

 

https://wordpress.com/pricing/

 

Przy opcji FREE masz tylko subdomenę do której możesz przekierować własna domenę używając rekordu CNAME. Ale to rozwiązanie dalej będzie bazować na subdomenie od wordpress.

Przy planach płatnych masz możliwość użycia własnej domeny, tylko pytanie po co korzystać z ich oferty kiedy suma kwoty miesięcznej pozwala na zakup dowolnego hostingu współdzielonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i dlatego chciałem dowiedzieć się, jak to działa. Czyli co z tego że będę miał własną nazwę domeny jak i tak po przekierowaniu będzie to nazwa.wordpress.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej taką prostą stronkę kupić na allegro na przykład. Szkoda czasu na męczenie się nad stroną, jak ktoś za nas to zrobi tanim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wix - zawsze możesz swoją domenę podstawić jako alias i wtedy bez problemu bez "wix" dodatku będzie przenosić na twoja strone.

 

A co do tematu to już chyba się wyczerpał. Chcesz stronę ale nie umiesz sam zrobić a kasy na to nie masz - liczysz że ktoś zrobi Ci za freeko?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×