Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ambrozy

WHMCS i faktury 0.00

Polecane posty

Chciałbym zapytać Was jak radzicie sobie z fakturami generowanymi przez WHMCS na kwoty 0.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. po każdej piję piwo i modlę się żeby nie było ich więcej jak 5 dziennie...

 

A tak na serio, to może sprecyzuj pytanie, bo serio ciężko cokolwiek sensownego napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć customowy moduł, WHMCS niestety tak działa i żadnymi ustawieniami tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lucaspl: W tym kierunku zmierzało moje pytanie. Jak wiadomo praktycznie w całej EU takie faktury są nielegalne. Ludzie radzą sobie z tym problemem na różne sposoby, najczęściej wykorzystują hooki, które blokują wysyłanie faktur, a następnie ustawiają je w Cancelled lub automatycznie usuwają. W takich przypadkach trzeba jeszcze "naprawić" numerację faktur. Mnie interesuje rozwiązanie, które całkowicie blokuje wystawianie takich faktur.

Korzysta ktoś z czegoś takiego?

Niestety mój developer nie lubi WHMCS, jak większość programistów chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia... Skoro dla wielu osób jest to pewien rzeczywisty problem, to dlaczego nie reaguje na to zespół WHMCS? Przecież dla nich rozwiązanie tego byłoby stosunkowo najprostsze w implementacji, dodanie jednej opcji "twórz / nie twórz faktur za zero" i dopisanie kilka linijek z "IF" gdzie należy.

 

 

Z ciekawości zajrzałem, zobaczyłem frazę "if(!extension_loaded('ionCube Loader'))" i resztę sobie podarowałem, nie mam natchnienia do wertowania dokumentacji dotyczącej modułów, choć chętnie zabawiłbym się w "detektywa" odnajdującego odpowiedni fragment w kodzie.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia... Skoro dla wielu osób jest to pewien rzeczywisty problem, to dlaczego nie reaguje na to zespół WHMCS? Przecież dla nich rozwiązanie tego byłoby stosunkowo najprostsze w implementacji, dodanie jednej opcji "twórz / nie twórz faktur za zero" i dopisanie kilka linijek z "IF" gdzie należy.

 

 

Z ciekawości zajrzałem, zobaczyłem frazę "if(!extension_loaded('ionCube Loader'))" i resztę sobie podarowałem, nie mam natchnienia do wertowania dokumentacji dotyczącej modułów, choć chętnie zabawiłbym się w "detektywa" odnajdującego odpowiedni fragment w kodzie.

WHMCS po przejęciu przez cPanel osiadł na laurach.

 

@ambrozy

Uderz do http://modulesgarden.com, oni ogarną temat bardzo szybko - chłopaki z Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×