Skocz do zawartości
NiceMan

VPS pod TS3. Temat Rzeka

Polecane posty

Witam

Tak jak w temacie. Szukam VPS pod TS3. Aktualnie posiadam w MicroVps. Ale niestety muszę odejść ponieważ użytkownicy narzekają na lagi. Podejrzewam, że są to jakieś biedne DDosy.

Przewertowałem forum i przewija się kilka firm głównie to:

BlazingFast -5Euro za VPS. Jak na serwer pod 32 sloty drogo. Wiem, że to cena 2 kebabów. Ale 32 sloty kosztują 23zł

OVH -15zł VPS Cena odpowiada mi. Ale podobno mają słabe zabezpieczenia pod TS3. Tu liczę właśnie na wasze opinie.

Hosteam -19zł VPS. Cena już z górnej półki. Chodzi właśnie o granice opłacalności ;) Z opinii wynika, że VPS z dobrą jakością anty DDOS.

 

Jestem otwarty na propozycje :) Tak jak pisałem. Serwer ma być pod 32 sloty. Cena to max 20zł gdyż przy wyższej cenie za VPS nie opłaca mi się hostować TS na VPS a kupić po prostu sloty.

Okres hostowania TS3 generalnie bardzo długi. Jeżeli będzie stabilnie to nie będę uciekać z serwerowni. Powiedzmy na początek Rok.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Komu chciałoby DDoS'ować 32-slotowy serwer?

Polecam Arube, sam mam 32 slotowy TS i jest bardzo dobrze. Jeśli to naprawdę DDoS, to jednak OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem komu. Jednak z relacji znajomych wygląda to tak:

Przez chwile gadają jak roboty potem wywala serwer.

Serwer jest tylko dla znajomych i max 32 sloty wystarczą na dzień dzisiejszy. Ale czy OVH ma rzeczywiście dobre zabezpieczenia anty DDOS pod TS3.

A jak nie to Gametris ma w dobrej cenie serwery TS :)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Witam

Tak jak w temacie. Szukam VPS pod TS3. Aktualnie posiadam w MicroVps. Ale niestety muszę odejść ponieważ użytkownicy narzekają na lagi. Podejrzewam, że są to jakieś biedne DDosy.

Przewertowałem forum i przewija się kilka firm głównie to:

BlazingFast -5Euro za VPS. Jak na serwer pod 32 sloty drogo. Wiem, że to cena 2 kebabów. Ale 32 sloty kosztują 23zł

OVH -15zł VPS Cena odpowiada mi. Ale podobno mają słabe zabezpieczenia pod TS3. Tu liczę właśnie na wasze opinie.

Hosteam -19zł VPS. Cena już z górnej półki. Chodzi właśnie o granice opłacalności ;) Z opinii wynika, że VPS z dobrą jakością anty DDOS.

 

Jestem otwarty na propozycje :) Tak jak pisałem. Serwer ma być pod 32 sloty. Cena to max 20zł gdyż przy wyższej cenie za VPS nie opłaca mi się hostować TS na VPS a kupić po prostu sloty.

Okres hostowania TS3 generalnie bardzo długi. Jeżeli będzie stabilnie to nie będę uciekać z serwerowni. Powiedzmy na początek Rok.

 

Pozdrawiam

 

BlazingFast - nie będę się wypowiadać bo jestem tutaj chyba już naczelnym "hejterem" tej że pseudo, portugalskiej firmy (wystarczy poczytać forum). Reseller Voxillity którego uptime pozostawia wiele do życzenia.

 

OVH (VPS) - Prawda jest taka że VPS'y w OVH posiadają "ochronę AntyDDoS" w wersji basic - tzn. bez aktywnej mitygacji i bez Layer7 aka. "AntyDDoS Game" - czyli bez warstwy aplikacyjnej do ochrony m.in. TeamSpeak'a, dlatego też podstawowa ochrona przy floodzie UDP na TeamSpeak'a nie poradzi sobie przy czymś ambitniejszym :)

 

Hosteam - istotnie brak już ochrony "AntyDDoS" dla VPS'ów OpenVZ. Nie dziwię się, bo ile tych OpenVZ'tek można ochraniać, i ile regułek na tych juniperach można dodawać, gdy podatności się mnożą, każdy do jednego adresu chce mieć pierdyliard regułek a ważniejsi są klienci biznesowi, którzy płacą troszkę więcej, mając większą infrastrukturę ;)

 

Znalazłoby się jeszcze kilka zagranicznych firm :)

 

No tak... teraz zadaj sobie pytanie - po kiego Ci hostować takiego TeamSpeak'a samemu, hmm? Będziesz grzebał w plikach, psując tym samym strukturę bazy danych, czy stawiał zcrack'owaną licencję (na 32 sloty?) ? W innym przypadku serwerem TeamSpeak'a zarządza się najczęściej przez Query... gdzie masz pierdyliard frameworków, łatwo pisze się boty i na github'ie znajdziesz mniej lub bardziej zaawansowane "panele" do obsługi całego serwera/instancji.

 

Jeżeli to ma być sama, jedna instancja TeamSpeak'a na 32 sloty i nic poza tym to przemyśl ofertę VoiceVPS na http://multigaming.pl/ - co dostajesz w zamian?

- Pełną kontrolę serwera TeamSpeak

- Najlepsze możliwe, customowe zabezpieczenia HosTeam'u lub OVH "AntyDDoS Game" (lokalizacja do wyboru)

- Instancję jednego z najlepszych botów - JTS3ServerMod za darmo

- Intuicyjny, ładny panel do zarządzania całością

- Rzeczowy i konkretny support

- To wszystko za 19,90 zł / mc + zniżkę 15%, lub więcej przy zamówieniu z góry na rok ;)

 

Szczerze? Na taką ilość slotów chcesz się bawić z iptables, całym serwerem, update'ami i ustawianiem na własnym, mniej zabezpieczonym i budżetowym VPS'ie gdy możesz postawić swoją instancję na jednym z dedykowanych serwerów dostosowanym tylko pod to? Nie chce mi się wierzyć :D

 

Oczywiście że będę reklamował IMHO sprawdzone rozwiązanie którym sam się zajmuję, lecz niezależnie od tego nie znajdziesz ochrony pod tą badziewną usługę na VPS'ie do 20stu złotych ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie o takie przemyślenia co pisał Spoofy mi chodzi. Kwota jaką dysponuje jest mała żeby wymagać nie wiadomo co. Zdaję sobie z tego sprawę. Dla tego wypisałem te firmy które teoretycznie są popularne i mają jakąś tam opinię.

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie tak jak piszesz coś w stylu oferty multigaming.pl/ bądź po prostu kupić sloty pod TS3 i nie bawić sie w konta shell itp itd. Szczególnie, że moja wiedza jest znikoma na ten temat.

 

PS. Dzięki za oferty podesłane na PW. Ale nie interesuje mnie hostowanie u kogoś TS. Nie chcę być od kogoś zależny. Wiadomo ktoś zrezygnuje np z dedyka a ja zostaje niemal z niczym. Wole liczyć na siebie. Szczególnie, że mam 2 rozwiązania. Jednym jest prywatny VPS a ta opcja się oddala bądź właśnie priv ts3 na sloty.

Chyba najprostsza opcja. Szczególnie, że mega różnicy cenowej nie ma.

 

Dzięki za pomoc. Jeżeli ewentualnie ktoś zna jeszcze "dobre" vps pod TS to czekam na ofertę. Jeżeli nie to skorzystam z opcji 2.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też ofertę serwerów od http://ckras.com/ ostatnio nawet pashaBiceps dodał zdjęcie jak korzystają z ich serwerów.

30slotów = 7,50euro płatność min. 3msc = 22,50

Płatność paypal/paysafecard

Edytowano przez bjN (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×