Skocz do zawartości
Kris83

Hosting do backupu

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję jakiegoś storage z dostępem przez ftp coby z różnych serwerów robił się backup popełniany przez wywołania crona. Interesują mnie firmy z ugruntowaną pozycją na rynku ... Adweb spowodował precedens strachu, który padnie cieniem na wielu dostawców hostingowych małych i przysłuży się molochom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takich celów możesz posłużyć się serwerem vps https://hitme.pl/serweryvps_openvz/
Dowolność konfiguracji pozwoli Ci przygotować takie rozwiązania i usługi jakie będą Ci potrzebne do synchronizacji, kopiowania oraz realizować zadania cykliczne.

Zapraszam do kontaktu z bok pomożemy z doborem i konfiguracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, chyba źle się wyraziłem. Nie potrzebuję hostingu jako takiego ale jakiegoś "zbiornika" do którego przesyłałbym z różnych serwerów kopie zapasowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak...ale różnica w cenie...mi chodzi o prosty, ciosany z ziemniaka storage do przechowywania backupów do którego można łączyć się przez FTP - nic więcej nie potrzebuję tak więc po co płacić za dodatkowe funkcje, które zawiera np. dedyk? Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o info na PW jaka cena za Basic Backup One. Czemu ceny ukryte :/

 

Ceny nie są ukryte, po prostu przy nowej stronie jeszcze nie zostały wpisane.

Szczerze jesteśmy bardzo zajęci więc takie drobiazgi będziemy jus dopracowywać trochę później.

 

Skorzystaj z linku: https://support.mzone.uk/submitticket.php?step=2&deptid=6

Napisz ile potrzebujesz, który pakiet byłby dla Ciebie odpowiedni, czy chcesz dostęp SSH itp, wtedy wyślemy Co ofertę. Napisz czy chcesz rozliczenie miesięczne czy roczne, to bardzo ważne.

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×