Skocz do zawartości
Lindsey

Zła i okrutna administracja

Polecane posty

Kiedyś dałem opinie o hekko ( negatywną ) wisiała kilka godzin potem wszystko skasowane i ban ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam problemy z adminami/moderatorami, potrafią rzucać banami/ostrzeżeniami za nic

ale kompletnie nie regują na notoryczne pisanie nie na temat i docinki,
forumowych troli pokroju: archi, pokuć, filipsiu itp

reasumując na forum brak prawdziwych/odpowiedzialnych adminów/moderatorów

do czego przypiąc takie ostrzeżenie?

Ostrzeżenie dane przez patrys do Spamowanie w Profil. Możliwość tworzenia treści usunięta Do 7 dni
Brak notatki

innym razem za pisanie w piaskownicy, która jest podobno do nie związanych z tematyką forum wypowiedzi
Ostrzeżenie dane przez Miłosz do Inny w facebook dddosowany?.

 

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kori, zanim zaczniesz czepiać się modów i innych userów, którzy mają większą wiedzę od Ciebie, popatrz najpierw na merytorykę własnych postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dałem opinie o hekko ( negatywną ) wisiała kilka godzin potem wszystko skasowane i ban ...

Nie widzę byś z tego konta dodał jakąś opinię. Zgaduje, że zawartość merytoryczna była słaba lub domena wymyślona, takie opinie kasujemy co jest wiadome od dawna. Ale bana za to nigdy nie daliśmy..

 

potwierdzam problemy z adminami/moderatorami, potrafią rzucać banami/ostrzeżeniami za nic

ale kompletnie nie regują na notoryczne pisanie nie na temat i docinki,

forumowych troli pokroju: archi, pokuć, filipsiu itp

reasumując na forum brak prawdziwych/odpowiedzialnych adminów/moderatorów

 

Ranisz mnie bo jestem chyba jedyną osobą która czyta Twoje raporty, nawet kilka warnów jak ktoś przegiął poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warny warnami..., porządna administracja kasuje bezsensowne lub nie tyczące tematu posty, a tego na tym forum całkowicie brakuje,
co ciekawe jakiś czas temu posty były kasowane, ale teraz już tego niestety nie widać

w tym wątku nie na temat pisał Lindsey, administrator nie skasował zbytecznych wypowiedzi

ale odpowiedział wyrażając zainteresowanie dyskusją, w takim wypadku prawdziwy admin
wydziela wątek ze stosownym nowym tematem powiadamiając dyskutantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kori Ty jesteś ostatni do upominania administracji. Już po samej stopce a właściwie pierwszym zdaniu wiadomo z kim mamy do czynienia. Jak Ci tak dobrze to zawsze możesz wrócić na elektrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuńcie ten temat, wycinacie kontekst z innych wątków i potem jest dezorientacja użytkowników...

 

Nie rozpoczynałem tego tematu.

 

A co do tego że nie widzisz opinii z mojego konta to chyba oczywiste, tamta o hekko została dodana z konta logowanego przez FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Viperoo
gdyby się to administratorom nie podobało to by mnie o tym poinformowali lub wymoderowali coś ze stopki
to że nie toleruję podawania różnych cen to moja prywatna wojna i tobie nic do tego

każdy klient ma prawo widzieć prawdziwą cenę, a nie ma innych cen niż brutto,
klient kupuje za brutto, firma tak samo, a to że sobie vat potem odliczy to już nie ma znaczenia

 

@Lindsey

wątek wygląda jak stworzony przez ciebie, ale został wydzielony z innego tematu, gdyż go nie dotyczył (+dla administracji)
nie nerwuj tylko szerzej wyjaśnij, administrator to też człowiek i uczy się na własnych błędach
domyślam się chodzi ci o stronniczość, bo jest właścicielem którejś z firm hostingowych
ale adminów/moderatorów jest zdaje się więcej, więc jeden może upomnieć/wykluczyć drugiego
może masz jakieś screeny lub coś się w necie zarchiwizowało co możnaby pokazać

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim wypadku prawdziwy admin

wydziela wątek ze stosownym nowym tematem powiadamiając dyskutantów

 

 

 

Usuńcie ten temat, wycinacie kontekst z innych wątków i potem jest dezorientacja użytkowników...

Nie rozpoczynałem tego tematu.

 

Jak widać - tak źle, tak niedobrze...

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kafi to wszystko wina tych moderatorów.

 

@Lindsey

Nie ma to jak zacząć offtop w innym temacie a potem płakać, że przecież się tego tematu nie zaczęło.

Zamiast mnie reportować napisz na admin@wht.pl jeśli masz problem do tego co robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuńcie ten temat, wycinacie kontekst z innych wątków i potem jest dezorientacja użytkowników...

Nie rozpoczynałem tego tematu.

(...)

 

Rozpocząłeś ten temat spamując w innym (...)

 

Proponuję - odnośnie tej dezorientacji tych, którzy nie czytając pierwotnego tematu mogą nie znać i nie rozumieć ewentualnego kontekstu itd. itp. - w przypadku takich tematów nazywać je odpowiednio, np.:

"Zła i okrutna administracja [wydzielone z: Temat oryginalny]"

Coś takiego (w dość okrojonej wersji) znaleźć możemy w koszu, są tam tematy zatytułowane:

"Z: Temat oryginalny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jeszcze można zostawić linka do "starego tematu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×