Skocz do zawartości
Groszeq

[Kupię] Sieć serwerów CS

Polecane posty

Witam,

 

Jestem zainteresowany zakupem sieci serwerów CS (fajnie gdyby głównie opierała się na CS GO - 2-3 serwery).

 

Nie interesuje mnie zakup forum z 10-15 serwerami w CS 1.6.

Nie jestem również zainteresowany nowymi forami tj. kilkaset postów i kilkadziesiąt/kilkaset osób zarejestrowanych.

Forum oparte na skrypcie IPB również odpada - nie chcę dopłacać za licencję. vBulletin jak najbardziej mnie interesuje.

 

Posiadasz samo forum bez serwerów, bądź serwery są bardzo mało odwiedzane? Śmiał złóż propozycję - sprawdzę forum pod kątem treści i ewentualnej aktywności.

 

Proszę o kontakt wyłącznie na PM.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło sporo czasu, ale nadal poszukuję. Rozważę nawet propozycję forum opartego o IPB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam styl unikalny ipb do sprzedania + domenę GG 37058656

 

Nie jestem zainteresowany zakupem samego stylu i domeny. Najbardziej zależy mi na bazie (czyli postach, użytkownikach forum) dzięki której odbuduję ewentualne nieaktywne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciężki temat, ciężko kupić coś gotowego. Ja kupiłem domenę cspukawka.pl, kiedyś to była fajna i dobre rozwinięta sieć, ponad 14tys użytkowników. Nie mam do niej bazy hmm ale czuje ze wiele osób by sobie przypomniało o tej sieci. Tylko trzeba zacząć coś działać, kupić licencje, maszynę. Oczywiście serwer csa postawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×