Skocz do zawartości
m.gliszczynska

[Sprzedam] Zarobkowe forum internetowe since 2014

Polecane posty

Na sprzedaż aktywne, zarobkowe forum internetowe. Domena cztero literowa, przyjazna i dobrze pozycjonowana w google. Posiada dobra załogę, która steruje forum i chętnie wspierają. Miesięcznie 20 tys

uu. Forum zarabia przez wykup bannerów przez firmy. Po adres zapraszam na PW oraz po więcej informacji.

 

Inwestycja zwróci się w 2 miesiące ew. 3.

 

 

Nie podaje adresu żeby pózniej Google nie miało za złe, ze forum laduje w sprzedaż.

Edytowano przez m.gliszczynska (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bicek oszuście kogo znów próbujesz nabrać?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już zamiaru nikogo nabrać, dostałem za swoje nie wytłumaczalne zachowanie. Kończę z jakimikolwiek "biznesami" w sieci. Chce po prostu oddać forum w dobre ręce, a przy okazji odebrać swoje pieniądze. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś musiałem utaic choć tutaj przez chwile swoją prawdziwa twarz na to, by moc wystawić ogłoszenie. Ale cóż, kłamstwo ma krotki nogi, lecz także nie zamierzam niczego ukrywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - zupełnie oficjalnie , napisz do mnie. Przetransferujemy domeny ,jak transfer się zakończy podeślesz dane a ja wykonam przelew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesja mnie nie interesuje, potrzebuje fizyczne kody do przeniesienia dla dwóch domen o których wspomniałeś. Po przeniesieniu dane for i wykonam przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

itbeta.pl?

To to śmieszne forum na nulledzie gdzie sprawa poszła na policję bo miałeś ogólnodostępnego backdora?

Dobra a tak na poważnie to masz w ofercie coś swojego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabrałeś się na super zarobki:) Naiwnych jednak nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody chłopak, zdjęcia na FB, Instagramie i innych portalach są, do tego zgodne.

 

Ktoś go zgłaszał, ale znając życie połowa umorzone, a reszta za 15 lat ruszy do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/joachim.biecuszek hmm ? jechać i nakopać gnojkowi do dupy :)

 

To już pod groźby podpada. Każdy może mieć jakieś przemyślenia, ale część z nich zachowałbym dla siebie samego i nie obnosiłbym się z nimi ;)

Edytowano przez HaPe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nabrałem się na żadne super zarobki, a zwyczajnie kupowałem portal.

 

A mógłbyś opisać sposób zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mnie też skubaniec chciał oszukać, ale złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, wydział kryminalny odwiedził tego faceta, po czym chłopak zwrócił pieniądze, dlatego też poprosiłem o zamknięcie sprawy, gdyż miałem nadzieję, że to go czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisalismy umowe. Co najlepsze - podpisalem umowe z niejakim Adrianem C. :o Gosciu mial nawet kopie dowodu osobistego tego czlowieka, dlatego sprawa jest grubsza, bp wydaje mi sie, ze sie podszyl i wykorzystal cudze dane/dokumenty.

 

Dowody dostępne są od reki, gdyż 3/4 debili ma takie same hasła do emaili i udostępnia dane poufne/prywatne przez emaily, które są wykorzystywane do wszystkich rzeczy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×