Skocz do zawartości
Grzegorz00

VPS z kozackim Firewall'em

Polecane posty

Witam, szukam jakiegoś dobrego hostingu (cena tutaj za dużo nie ma znaczenia, ale nie jakieś mega drogie) z bardzo dobrymi zabezpieczeniami przed atakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu, w blazing ostatnio zdażają sie dropy, wywala wszystkich, chyba problemy w voxility, co sądzicie o serwerach w hosteam jeśli chodzi o uptime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Dołączę się do tematu, w blazing ostatnio zdażają sie dropy, wywala wszystkich, chyba problemy w voxility, co sądzicie o serwerach w hosteam jeśli chodzi o uptime?

 

Apropos BlazingFast - no niestety ja z zegarkiem w ręku powiedzieć kiedy będą pady między BlazingFast a OVH i BlazingFast > Play. Dodatkowo też odczuwam to że czasami wszyscy wypadają ni z gruchy ni z pietruchy.

Apropos HosTeam - zależy od filtrów jakie dołożysz. Ja nie mam odniesienia więc Ci nie powiem.

Wiem tylko że pakiet wszystkich, customowych filtrów są nie do przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może interesowałby Cię VPS na serwerze dedykowanym z oferty Game OVH? To najlepsza ochrona przed atakami DDoS pod serwery gier i pod TS3. Nie wiem pod jaką aplikację potrzebujesz ochrony. Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną na PW. Jeżeli miałbyś większy budżet to mógłbym zająć się także filtrowaniem ataków na warstwie aplikacji (filtrowanie programowe). Mam w tym doświadczenie ponieważ chronię duże serwery Minecraft które mają po kilkaset graczy a aplikacja serwera jest dziurawa jak sito. Możliwa faktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×