Skocz do zawartości
DMatii

Wróćcie do Home Cloud ;-))

Polecane posty

Dobra, koniec narzekania panie i panowie... Widać że administracje nie stać na hosting - zbiórka po PIŃĆ złotych!

 

Kto daje niech się podepnie i po sprawie - zamówimy hosting naszemu webhostingtalk :)

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednej, a właściwie dwóch rzeczy nie rozumiem... Miałem pisać już o tym poprzednio, 27-ego stycznia, ale piszę teraz.

 

 

Czy naprawdę istnieje konieczność każdorazowego pozyskiwania treści z zewnętrznych źródeł, przy każdym wywołaniu strony skrypt musi się do tych zewnętrznych źródeł odwoływać?

 

Osobiście zawsze staram się wprowadzać cache. Jak długi - to zależy od tego jak częstych zmian w tych zewnętrznych źródłach się spodziewam. Nawet ustawiony na kilkadziesiąt sekund moim zdaniem się przydaje - bo oszczędza zasoby tak moje jak i tego zewnętrznego serwera - a w przypadku problemów z połączeniem ratuje sytuację dla osób odwiedzających stronę, bo co najwyżej na niektóre ich zapytania serwer będzie odpowiadał ze zwłoką, a nie na każde.

 

 

A druga kwestia to długość 'timeoutu' - 20 sekund? Niewiele osób ma chęć czekać na stronę dłużej niż dziesięć sekund. Trzeba to uwzględnić i rozważyć, czy koniecznie chcemy pobrać te zewnętrzne dane kosztem utraty odwiedzających w razie problemów z połączeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko jedno zastanawia, takie forum, i tyle czasu na reakcję naprawy. Bartek, nie chcesz WHT sprzedać ? :) z chęcią kupie, bo szkoda serio takiego forum żeby ludzie uciekli. Zostawię wam admina : ) Co Wy na to ? (mówię na poważnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widget "PORTAL WHT" się nie ładuje, i to pewnie przez to musimy czekać na timeout

 

 

 

Przypuszczam, że treść leci via JSON więc raczej nie jest to element mocno kopiący po bebechach.

 

Ale akurat kwestia tego widgetu, jeżeli rzeczywiście dorzuca do ognia, jest prosta. Ten widget można spokojnie wywalić bo portal WHT.pl, po początkowym boomie za sprawą domeny za 10k i że ma to być nowe wcielenie Webhosting.pl, obecnie to tylko wpisy reklamowe i raz na ruski rok jakiś news, który w sumie bardziej jest prasówką od partnera.

Edytowano przez DMatii (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

Czas wczytywania masakryczny niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec narzekania panie i panowie... Widać że administracje nie stać na hosting - zbiórka po PIŃĆ złotych!

 

Kto daje niech się podepnie i po sprawie - zamówimy hosting naszemu webhostingtalk :)

 

Ta, a "hajs" z reklam to idzie na waciki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

Fakt faktem, że korzystanie z forum przy tej prędkości jest zniechęcające totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Bartka WHT nie widziało 3 dni, trzeba nowe forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgarną kase z reklam i się ulotnił. Jak można 3 dni nie reagować na tak poważny problem. To tylko o nim świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

@Lindsey 27-ego stycznia ten sam problem to winą obarczał rzekome "ddosy" mimo, że strona ładowała równo 20sekund czekając na timeout ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Od 4 dni administracja nie reaguje na tak poważny błąd ojj...

Wychodzę do Was z propozycją spakowania dobytku i przeniesienia się na bliźniacze forum webhostingzone.pl, tworzone bez układów, układzików i energii zen, która uleciała już bardzo dawno temu.

Przejrzyste zasady i stabilne działanie on board :)

Edytowano przez Filipsiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już się zarejestrowałem ;)

 

Może jak adminowi przestanie się hajs zgadzać z reklam to coś z tym zrobi...

 

Trzeba opuścić ten tonący statek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu wybrałem opcję usuń konto i do dzisiaj działa :lol: Teraz to już nalegam aby skasować moje konto bo szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 4 dni administracja nie reaguje na tak poważny błąd ojj...

Wychodzę do Was z propozycją spakowania dobytku i przeniesienia się na bliźniacze forum webhostingzone.pl, tworzone bez układów, układzików i energii zen, która uleciała już bardzo dawno temu.

Przejrzyste zasady i stabilne działanie on board :)

 

Żeby przeglądać tematy należy się zarejestrować - dziękuję, nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz trochę sarkazmu:

Zenbox to najlepszy w Polsce hosting, z doświadczoną kadrą pracowników, którzy 24 godziny na dobę dostarczają użytkownikom najlepszą, najszybszą i najwydajniejszą platformę hostingową. Przeniosłem wszystkie swoje strony do nich i teraz nie muszę w nocy wstawać do maili o padnięciu mojej strony, czy w czasie dnia tłumaczyć klientom, że jak za czasów innych hostingów - muszą poczekać aż inni zamówią, bo zapytania do bazy stoją w kolejce od 6 rano. Profesjonaliści dbają o moje strony, a co ciekawe reagują nawet na najmniejsze spowolnienia tak błyskawicznie, że nadążamy się nimi zająć zanim jakikolwiek klient je zauważy. O ile zobaczy w ogóle stronę...

 

Progreso z resztą tak samo wystartowało i teraz jeszcze 2 klientów trzyma tam flaki tylko dlatego, żeby wykorzystać kupiony na rok abonament.

 

Czyżby czas na naprawdę szybki i wydajny hosting nadeszła? Już w grudniu miałem pomysł na ratunek dla tych, którzy tak medytowali, że aż im strony zasnęły, ale teraz jest już istny koszmar. Niektórzy "pouciekali" z forpsi, czy innych do tych pięknych, spokojnych miejsc tylko po to, żeby teraz wracać na stare hostingi, gdzie wszystko działa bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiek08, ile razy mam Ci mówić żebyś zaczął działać, a nie tylko snujesz plany. :)

To nie jest takie proste , nie działa to na zasadzie kupić/wydzierżawić serwery + jakiś tam panel i kilka mrówek do obsługi. Zachować jakość to niestety zachować wstrzemięźliwość przed naginaniem pakietów i samych usług dodając coś tylko by zadowolić klienta. Dosłownie na palcach jednej ręki jestem wstanie policzyć usługodawców którzy reprezentują naprawdę wysoki poziom pod względem jakości i sprawności ich usług. No ale ceny również nie są automatycznie fajne. Coś za coś , święty spokój lub usługa jak wielki garnek do którego trzeba ciągle wody dolewać bo wszystko się przypala.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Progreso z resztą tak samo wystartowało i teraz jeszcze 2 klientów trzyma tam flaki tylko dlatego, żeby wykorzystać kupiony na rok abonament.

 

Co jak gdzie? Bo nie rozumiem do końca Twojego przekazu - to był cytat czy jak? :)

Rzesza naszych zadowolonych klientów poszerza się z dnia na dzień i zdecydowanie jest ich więcej niż dwóch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×