Skocz do zawartości

Polecane posty

Powrót CT8.PL - rewolucja wśród darmowych hostingów!

Po ponad półrocznej przerwie, mamy zaszczyt zaprezentować odnowione CT8.PL - Rewolucyjny Darmowy Hosting!

Tym razem jednak postanowiliśmy pójść o krok dalej. Nie będzie to zwykły i powszechny, oparty o cPanel czy DA hosting PHP. Nowe CT8 to tak na prawdę darmowa wersja MyDevil.net, profesjonalnego hostingu dla biznesu!

Co za tym idzie, oferujemy wsparcie do następujących technologii:

  • Obsługa skryptów PHP (wersja 5.5 oraz 5.6)
  • Django, Pyramid, Catalyst, RoR, Node.js, Redmine, Trac
  • Python, Ruby, Perl, Java, TCL/TK, Lua, Erlang, Pascal, C, C++, D
  • Repozytoria GIT, SVN i HG (Mercurial)
  • Bazy danych: MySQL 5.6, PostgreSQL 9.4, MongoDB 2.6
  • Dostęp do SSH oraz możliwość zarządznia kontem przy pomocy polecenia devil
  • Obsługa certyfikatów SSL (SNI)
  • Własne strony błędów
  • Nieograniczona liczba aliasów pocztowych
  • Ochrona antyspamowa i antywirusowa
  • Poczta przez IMAP i POP3 z szyfrowaniem SSL/TLS oraz przez WWW (webmail)
  • Zadania crontab
  • Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania
  • Codzienne kopie zapasowe
  • Nielimitowana ilość subdomen
  • Brak sztucznego limitu wielkości pojedynczego pliku
  • Serwery DNS do obsługi Twoich domen
  • Obsługa .htaccess oraz mod_rewrite

Darmowe?

Tak, posiadanie konta jest całkowicie darmowe i nie umieszczamy żadnych reklam. Rejestracja jest prosta, przyjemna i zajmuje tylko chwile, konta aktywowane są automatycznie w ciągu kilku minut!


Gdzie jest haczyk?

Postaramy się, by oferowane usługi były na możliwie najwyższym poziomie, jednak w tym celu musimy wprowadzić kilka ograniczeń:

- Na serwerze nie może być więcej niż 1000 aktywnych kont jednocześnie,
- Konta, które nie będą używane przez 3 miesiące będą automatycznie usuwane (liczone są logowania do panelu WWW i do SSH),
- Konta posiadają zdecydowanie wyższe limity i większe ograniczenia, w porównaniu do płatnej oferty MyDevil.net,
- Nie dajemy żadnej gwarancji i SLA na oferowane usługi darmowego hostingu,
- Na kontach CT8.PL będą wprowadzane nowinki, które mogą pojawić się później w płatnej ofercie - oznacza to, że korzystanie z darmowego konta wiąże się niejako z testowaniem nowości,
- Serwery zlokalizowane są w Niemczech i nie posiadają szybkich dysków SSD,
- Pomoc tylko na forum - https://forum.ct8.pl/


Zapraszamy do rejestracji!
Ekipa CT8.PL / MyDevil.net

Edytowano przez ct8.pl (zobacz historię edycji)
  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł reaktywacji oczywiście na plus, CT8 był i być może będzie uważany za jeden z najlepszych darmowych hostingów, fajna reklama i próba przyciągniecia klienta pakietem płatnym w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszystko ok, hosting darmowy - ale pytanie. Z moich wyliczeń wynika, że 512MB RAM per konto x 1000 to jest 500GB RAM. Ja rozumiem, overselling, darmowa usługa, ale czy to nie jest lekka przesada? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, hosting darmowy - ale pytanie. Z moich wyliczeń wynika, że 512MB RAM per konto x 1000 to jest 500GB RAM. Ja rozumiem, overselling, darmowa usługa, ale czy to nie jest lekka przesada? :D

 

To jeszcze 12G wolnego więc nie jest źle ;)

 

Takie wyliczenia nie mają większego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, hosting darmowy - ale pytanie. Z moich wyliczeń wynika, że 512MB RAM per konto x 1000 to jest 500GB RAM. Ja rozumiem, overselling, darmowa usługa, ale czy to nie jest lekka przesada? :D

 

To chyba nie widziałeś lekkiej przesady, palcem wskazywać nie będę ;) Osobiście mam tam konto z powodów zwanych ciekawość , potrzeby posiadania kolejnego IP. Postawiony wordpress i śmiga aż miło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Po kilku dniach testów, jak narazie daje rade - zużycie pamięci nie przekracza 35 MB, pare informacji:

 

Uptime

21:50  up 17 days, 19:27, 0 users, load averages: 0,78 0,36 0,18

Łącze:

5091877783.png

 

Wydajność serwerów bardzo dobra, nie mam zbyt dużo odwiedzin jednak dość często operuję na bazie danych oraz modyfikuje różne pliki na FTP i testuje je na bieżąco, bez odpowiedniej optymalizacji kodu co może obciążać procesor, jednak wszystko działa bardzo dobrze - ogólnie, polecam hosting każdemu, nie tylko początkującemu web-masterowi szczególnie że za darmo dostajemy dostęp do SSH, SNI a także bardzo dobry panel zarządzania - to wszystko jeszcze bez reklam.

Edytowano przez Web-Support (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój projekt działał w sumie m.in. z powodu zamknięcia giganta, jakim był CT8. Gigant wrócił, po długiej dość przerwie, ale za to w dużo ciekawszej opcji.

Dlatego chcę życzyć powodzenia Administracji i podziękować wszystkim za mile spędzone miesiące na moim projekcie - http://keex.pl/ :)

 

Jeszcze raz, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×