Skocz do zawartości
pucu

darmowy serwer ftp z php do zdjęć z kamery ip

Polecane posty

Na początek zaznaczam, że nie znam się na hostingach.

 

Ponieważ w domu mam tylko internet mobilny, poszukuje darmowego serwera ftp na który mógłbym wrzucać sobie co 5 sekund zdjęcia ważące ok 40 kb z kamerki ip. Na razie uruchomiłem testowo 2 konta na cba.pl, (bo mam 2 kamerki, a one potrafią wrzucać tylko do głównego katalogu), a starsze pliki kasuje z zewnętrznego darmowego crona. W php napisałem sobie skrypt pozwalający mi obserwować co się dzieje i przeglądać starsze zdjęcia.

 

Nie wiem czy cba.pl nie zblokuje mi takiego nietypowego "monitoringu", więc poszukuje jakiegoś serwisu, który by zezwalał na coś takiego, a przynajmniej tolerował takie rzeczy. Nie muszę mieć dużo miejsca, bo jestem w stanie kasować sobie starsze obrazy, a zamierzam to włączać jak wychodzę z domu, żeby mieć podgląd co się dzieje z możliwością cofnięcia się o około 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakiś hosting za smsa byście polecili do tego? Jako że mam internet na doładowanie mobilny, mam czasem jakieś nadwyżki na koncie komórkowym.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najmniejsze konto by mi wystarczyło, chodzi mi tylko żebym mógł się cofnąć o godzinę, w razie jak firma ochroniarska zadzwoni że stoją pod domem, i mam zadecydować czy mają zostać czy to był fałszywy alarm. Ale jak policzyłem to taka kamerka generuje dużo ruchu, (jakby jedna chodziła cały czas to wyśle około 20 gb miesięcznie, a ja mam 2), Nie stanowi to problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najmniejsze konto by mi wystarczyło, chodzi mi tylko żebym mógł się cofnąć o godzinę, w razie jak firma ochroniarska zadzwoni że stoją pod domem, i mam zadecydować czy mają zostać czy to był fałszywy alarm. Ale jak policzyłem to taka kamerka generuje dużo ruchu, (jakby jedna chodziła cały czas to wyśle około 20 gb miesięcznie, a ja mam 2), Nie stanowi to problemu?

 

Nie, nie będzie żadnego problemu, nawet przy 20GB dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

założyłem sobie konto na blutu, ale mam problem. wrzuciłem pliki do głównego katalogu w ftp, ale są niewidoczne przez internet. Jak zrobić żeby główny katalog był widoczny z zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×