Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Pragnąłbym się odwołać od swych 2 ostrzeżeń na swym koncie, dlaczego?

Ponieważ jestem "świeżym" użytkownikiem forum oraz niepoinformowanym o zakazie na forum wPLN.

Dlatego proszę aby ostrzeżenia mi zdjęto. Myślę, że ostrzeżenie o wartości "0" w celu poinformowania wystarczyło by.

Przepraszam z góry.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEE to i tak nieźle :) Ja od Pana Miłosza kiedyś dostałem za to prawie pół roku bana na forum - jak nie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swieży czy nie swieży wypadało by znać regulamin (przeczytać) i zachowywać sie według wskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

  • Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki świadczenia usług znajdujących się w ofercie serwisu internetowego www.webhostingtalk.pl oraz świadczonych w domenie wht.pl.
  • Polityka prywatności stanowi integralną część Regulaminu.
  • Niniejszy Regulamin został sporządzony w oparciu o obowiązujące przepisy prawa,

    a w szczególności przepisy:

  • Kodeksu cywilnego – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. z 1964, Nr 16 poz. 93 ze zm.)
  • ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r.,

    Nr 144 poz. 104);

  • ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2000 r. Nr 80 poz. 904).
  • ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926).
  • blablablabla
  • blablabla
  • blablabla
  • blabla

Akceptuje i rejestruję nowe konto.

 

Tak to mniej więcej wygląda.

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że takie regulaminy nie "docierają do ludzi" i kończy się tak jak powiedział Pokuć... :)

 

Rozumiem, że to profesjonalne forum i ma profesjonalny regulamin, ale mi się wydaje, że takie regulaminy typu:

 

1. nie spamuj

2. nie sprzedawaj wpln

3. nie przeklinaj

4. zachowaj kulture

(jeszcze 10 takich punktów)

 

Lepiej chyba docierają do ludzi, bo po prostu jest 10x większa szansa, że ktoś je przeczyta, o ile nie mają 10000 linii kodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×