Skocz do zawartości
pyszko

Wynajem VPS

Polecane posty

Witam :) Znalazłby się osoba, która udostępniłaby mi vps'a na kilka dni? Chodzi o dodanie konta, na którym odpaliłbym sobie bota do DO. Wczoraj niestety padła mi maszyna :( Lub mogę zgodzić się na "wynajmowanie" konta przez pewien okres czasu za kilka $$$. Jeżeli zły dział to z góry przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Jeśli parametry nie są ogromnie to nie rozumiem czemu nie może wynająć takiego vpsa choćby na miesiąc...

Wystarczy mi nawet kilku ramowy serwer z pojemnoscia max 1gb. Najlepiej aby był to win lub linux, gdyż miałem już z nimi styczność :)

@up

 

Jeśli parametry nie są ogromnie to nie rozumiem czemu nie może wynająć takiego vpsa choćby na miesiąc...

Wystarczy mi nawet kilku ramowy serwer z pojemnoscia max 1gb. Najlepiej aby był to win lub linux, gdyż miałem już z nimi styczność :)

@up

 

Jeli parametry nie s ogromnie to nie rozumiem czemu nie moe wynaj栴akiego vpsa cho梹 na miesic...

Wystarczy mi nawet kilku ramowy serwer z pojemnoscia max 1gb. Najlepiej aby by to win lub linux, gdy miaem ju z nimi styczno栺)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz na PW - załatwię za 10 zł miesięcznie 1 GB RAM i 1 rdzeń 2 GHz ;)

 

Ja też - kupię na Aruba za 4 zł reszta zostanie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aruba nie oferuje Polskiej lokalizacji :)

 

Ale autor tematu nie napisał że takową potrzebuje ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Westbam: tak patrzę na Twoje ostatnie posty na forum i to:

obrazek.png

jakoś mnie nie dziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że ty również nic konkretnego w tym momencie nie wrzuciłeś do wątku.

 

A co do postu z ostrzeżeń chodziło mi że ja również za to wPLNy zebrałem - ale bana...

Dodatkowo ten temat nie jest o mnie i nie jest tematem "ostrzeżenia" wiec po co to wkleiłeś? Chciałeś zabłysnąć?

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mogę Ci pomóc. Moje wszystkie VPSy działają pod kontrolą Linux/Unix, a Twój bot do DO wymaga zainstalowanego Net Framework 4.5.2 (czyli notabene platformy Windows).

 

Ale słuchaj: Jest taka fajna platforma Vultr (tutaj masz kupon $50 dolarów na 60 dni) dzięki któremu przez te parę dni "pociągniesz" VPSa z Windows Server za darmo.

 

Pamiętaj tylko, że obowiązuje Cię opłata rejestracyjna (w wysokości $2,50), które zostaną Ci zwrócone w przeciągu 7-14 dni (Zabezpieczenie przeciwko kilkunastokrotnym rejestracjom).
Nie przesadź z wyborem maszyny, ponieważ ceny podane w cenniku są podane w rozliczeniu godzinowym.

 

Mam nadzieję, że pomogłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×