Skocz do zawartości
kawasaki

dedyki.net koniec firmy

Polecane posty

Witam,

Posiadam serwer vps w firmie dedyki.net, z racji tego że robię na nim jakieś pierdoly od kilku miesięcy to nie było z niczym problemu. Od jakiegoś miesiąca natomiast problemy się nie kończą, akurat wtedy kiedy postawiłem na nim swoją firmowa stronę. Strona główna dedyki.net nie działa od kilku tygodni, ale po wejściu przez link do panelu, można zobaczyć artykuł, który mówi o zamknięciu firmy z powodu bankructwa.

Jak wy się do tego odnosicie? Co z ludźmi którzy mają wykupione serwery na rok, jak ja?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działalność gospodarcza nie może zbankrutować. Jedynie ją prowadzący może ogłosić upadłość konsumencką, ale to nie jest takie proste jak stwierdzenie "nie mam kasy, więc upadam" ;)

 

http://panel.dedyki.net/

 

UWAGA! Smutna wiadomość!

PROSIMY JUŻ NIE ZASILAĆ PORTFELI.

Dedyki.net będą kończyć swoją działalność. Wszyscy dostaną mc. w ramach podziękowania za współpracę... Jeśli komuś kończy się ważność prosimy o zgłoszenie do BOK byśmy mogli dać Wam dodatkowy mc. w gratisie. Ostateczny termin zakończenia działalności - 29.02. Jeżeli posiadasz wykupiony serwer - skontaktuj się z nami poprzez BOK. Decyzja zapadła po przeanalizowaniu raportów z ostatnich 6mcy - dedyki.net generują straty już od 6mcy. Firma zmierza do rozwiązania działalności poprzez bankructwo.

Dla zainteresowanych lub osób mających środki oraz wiedzę informujemy że istnieje możliwość sprzedania serwisu wraz z maszynami, klientami, oprogramowaniem etc. Wszystkim niezbędnym do prowadzenia serwisu.

Dziękujemy za współpracę.

 

 

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem wrzucić jakoś załącznika, a na telefonie jestem.

Co powiecie?

Po napisaniu do supportu odpisali mi że oddadzą mi pieniądze za tyle msc ile mi jeszcze zostało do końca usługi. Nie rozumiem o co chodzi, trochę nie poważne. .. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem wrzucić jakoś załącznika, a na telefonie jestem.

Co powiecie?

Po napisaniu do supportu odpisali mi że oddadzą mi pieniądze za tyle msc ile mi jeszcze zostało do końca usługi. Nie rozumiem o co chodzi, trochę nie poważne. .. : (

 

Czego nie rozumiesz? Że chcą oddać pieniądze czy faktu że z ekonomicznego punku maja w plecy?

 

Pomijam w tej chwili fakt samej formy informacji z ich strony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego, że firma mówi o końcu swojej działalności w ten sposób, o żadnym zawiadomieniu wcześniej praktycznie. A to że oddadzą pieniądze to dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego, że firma mówi o końcu swojej działalności w ten sposób, o żadnym zawiadomieniu wcześniej praktycznie. A to że oddadzą pieniądze to dobrze. :)

 

Czyli miałeś na myśli to co pominąłem. Cóż nie mi oceniać ale może po prostu ich zapytaj.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego, że firma mówi o końcu swojej działalności w ten sposób, o żadnym zawiadomieniu wcześniej praktycznie. A to że oddadzą pieniądze to dobrze. :)

 

Przecież napisali na miesiąc wcześniej, cyt."Ostateczny termin zakończenia działalności - 29.02."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to "Wszyscy dostaną mc. w ramach podziękowania za współpracę..." zwala z nóg. :D

 

 

Bardziej to odwiedzeniu jakiegokolwiek linka dostajesz info

This domain's bandwidth has been exceeded :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jaką macie ocene o dedyki.net od skali od 1 do 10 bo ta firma

Zostła prawi3 pszezemnie kupiona i chce wiedzić czy warto finasowac w tą firme pisac tu lub mi na gadu gadu 10784904 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli kupujesz bez chęci inwestowania to odpuść sobie.

 

Musisz zainwestować zarówno w odświeżenie oferty jak i support wraz z reklamą.

 

Bez tego możesz kupić i wyłączyć wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha dzieninki za szybką odpowiedz szkoda mi tej firmy bo,dobra firma jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej coś musiało się dziać bo była próba sprzedaży, potwierdzenie tutaj http://www.szukam-inwestora.com/oferty/44192-sprzedam-firme-hostingowa-hosting-vps-hosting-gier-serwery-gier

 

Kolejny przykład, który pokazuje że rynek hostingowy to nie jest wcale taki łatwy kawałek chleba.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha 3500 odejmij se 3tyski za tyle,moge kupic na allegro masz nawet dedyki.net na sell hehe a ja mam kila,pomuslów i plaów tylko nie oraz bd szukac suportow do detyków jak bym kupił sorki za błędy ale w pracy jestem na tablecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że jesteś w pracy i na tablecie nie zwalnia cię to z tego abyś pisał poprawną polszczyzną. To że ty tyle możesz dać nie znaczy że ktoś za tyle ci sprzeda proste.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pomysłw na promocja np jak ktoś zakupi serever do cs cs go mincraft np serery cs 1.6 lub go jak,ktoś kupi 2 serevery do 20 slotow dostanie 2 sever gratis na rok jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pomysłw na promocja np jak ktoś zakupi serever do cs cs go mincraft np serery cs 1.6 lub go jak,ktoś kupi 2 serevery do 20 slotow dostanie 2 sever gratis na rok jak myslicie

Na dwa lata będzie optymalnie, dobra reklama i dużo gimbów się zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Ludzie przestańcie karmić trolla, przecie widać że to jakieś dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×