Skocz do zawartości
gucek012

[OVH]Problem z łączem na remote desktop na windows server 2008

Polecane posty

Witam Serdecznie.

Posiadam serwer dedykowany w firmie OVH.PL. I mam problem z łączem internetowym, otóż gdy pobieram cokolwiek no powiedzmy łącze dupy nie urywa:

System: Windows server 2008

 

7c462e686d2e2993a4758131a5d63ff0.png

Moze być to wina mojej konfiguracji czy raczej OVH, pisałem do supportu ale gościowi w trybie rescue wszystko dzialało a teraz nie odpisuje wogóle...

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

 

Edytowano przez gucek012 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rescue jest pod linuxem. Sprawdzałeś np nowsze sterowniki do karty sieciowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam w OVH mają rescue-pro, nie wiem jak to dokładnie tam działa. Niestety straciłem przez to już 3 dni za które pewnie i tak nikt mi pieniędzy nie odda, ale to nic. Na początku gdy przeinstalowałem serwer na Windows 2008 działało wszystko w miarę dobrze, później gdy jeszcze raz postanowiłem przeinstalować wszystko się spierdzieliło i nic się nie da na nim zrobić. Licencje na windowsa mam od OVH, więc chyba wszystko co potrzebne powinno być zainstalowane.

Pozdrawiam.

Edytowano przez gucek012 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

później gdy jeszcze raz postanowiłem przeinstalować wszystko się spierdzieliło i nic się nie da na nim zrobić.

 

I serio obwiniasz za to OVH? Za to, że twoja winzgroza nie działa jak trzeba?

 

Teraz to już się nie dziwię czemu te tickety są tak wolno obsługiwane, skoro technicy muszą latać i testować działające serwery w trybie rescue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym to ja wybrał Windowsa na serwer, to bym pewnie tu nie napisał tylko płakał w kącie, niestety takie miałem zlecenie. Zainstalować windowsa i na nim pleska. Sam bym to zrobił na debianie, ale nie można zawsze mieć tego co się chce. Ma ktoś pomysł jak to naprawić ?

 

 

I serio obwiniasz za to OVH? Za to, że twoja winzgroza nie działa jak trzeba?

 

Generalnie nie obwiniam, tylko pytam czego to może być wina.

Edytowano przez gucek012 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie instalować Windowsa, albo instalować do skutku. Jak klient mówi, że chce skakać z 6 piętra to się go pytasz w jakim celu, a nie mówisz że masz zlecenie mu towarzyszyć. W 99% sytuacjach klient nie wie czego chce, a programistów .NET zatrudnionych przez moich klientów informuję o istnieniu mono średnio kilka razy w tygodniu.

 

To ty jesteś administratorem i ty masz się znać, a nie klient. Windowsa się wybiera obecnie w bardzo wąskiej grupie zastosowań, np. active directory.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie pewnie masz racje, to moje pierwsze podejście do Windowsa na serwerze dedykowanym. A co dopiero do 2008. Pewnie spróbuje wynegocjować tego Debiana :). Dzięki za odpowiedź, chociaż to ciekawe dlaczego tak systematycznie system blokuje to łącze.

PS. Jeszcze się podjąłem aktualizacji Windy zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowano przez gucek012 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Sterowniki karty sieciowej instalowałeś czy może pozostawiłeś te, które windows sobie zainstalował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dedyk to raczej intelowski gigabit, a domyslne iso nie łyka gigabitowych intelów ^^ więc pewnie drivery wrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zaktualizowaniu windowsa problem jakby ustał...

PS. Tak aktualizacja windowsa definitywnie załatwia problem, po raz drugi formatowałem znowu po formatowaniu wystąpił ten problem, ale aktualizacja "obudziła internet" Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi.

Edytowano przez gucek012 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×