Skocz do zawartości
Gość roxann

OVH.pl - problem z rejestracją domen

Polecane posty

Gość roxann

Witam, nie wiem co się dzieje ze stroną ovh. Zakupiłem u nich domenę, zapłaciłem a domena cały czas nie aktywowana (zamówienie w realizacji), co więcej nie tylko mi się to przydarzyło. Mógłby ktoś wyjaśnić co się stało? Czyżby problemy natury technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, super. Jest szansa że dzisiaj to jeszcze naprawią?

 

Marne szanse. Ja od wczoraj czekam.. zapewne dopiero w poniedziałek się tym zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina chyba.

 

To nie jest kpina, to po prostu ma prawo się zdarzyć. Przypadek losowy jest jak najbardziej akceptowaną formą usprawiedliwienia zwłaszcza kiedy mówimy o takiej ilości klientów. Mechanizmy działające od strony usługodawcy są znacznie bardziej rozbudowane jak myślisz i nie polega to na wykonaniu jakiegoś prostego skryptu idąc dalej tylko dlatego że klikałeś w klawisz zapłać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxann

Przed zapłatą powinien pojawić się komunikat przerwy technicznej, lub cała usługa powinna zostać wyłączona skoro jest niesprawna. Takie działanie w stosunku do klienta jest co najmniej niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena ,którą kupiłeś jest twoja. Nie zbawi ciebie chyba jakaś bliżej nie określona ilość godzin realizacji twojego zamówienia. Nigdzie nie jest napisane ,że realizują każde zamówienia w trybie kilku minut czy inaczej pisząc natychmiastowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxann

To chyba logiczne, że nie pisałbym tego tematu gdyby nie zależało mi na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba logiczne, że nie pisałbym tego tematu gdyby nie zależało mi na czasie :)

 

Nie tylko Tobie zależy na czasie. Więc uzbrój się w cierpliwość i czekaj tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż występuje. Domena opłacona, nie widać jej na koncie + brak jakichkolwiek związanych z nią powiadomień/potwierdzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×