Skocz do zawartości
dzejdi

[VPS] pod vpn

Polecane posty

Szukam serwera VPS w Polsce lub Holandia/Szwajcaria/Czechy/Luksemburg (najlepiej drugie, ale wtedy z PL IP), KVM lub inny z włączonym TUN/TAP, pod domowy serwer OpenVPN, minimum 100 Mbps port, transfer min 2 TB/miesiąc. Po przetestowaniu chętnie wezmę rok z góry. W miarę możliwości proszę o serwer testowy do ping/tracert. Oprócz ofert, mile widziane także sugestie innych userów. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

 

ps oferte ovh znam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem do tego niecały rok temu najtańszego VPSa od Tiktalik, co prawda nie OpenVPN a Softether ale działało bez problemów. Do testów jak znalazł bo prawie za darmochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod jakie zastosowanie ma być ten serwer?

Jaki miesięczny max budżet?

 

- tak jak napisałem :) tylko i wyłącznie serwer vpn dla domowej sieci lan (kilkanaście urządzeń aktywnie korzystających z internetu steam, yt, streaming

- chciałbym się zmieścić w 20-25 zł msc ale to max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakladac nowego temu, poszukuje też vpn ale z lokalizacja tylko pl, potrzebuje do ogladania netflixa- hd i 4k, wiec mysle ze 2-3tb wystarczy na miesiac transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

- tak jak napisałem :) tylko i wyłącznie serwer vpn dla domowej sieci lan (kilkanaście urządzeń aktywnie korzystających z internetu steam, yt, streaming

- chciałbym się zmieścić w 20-25 zł msc ale to max

Trochę powyżej Twojego budżetu: http://pl.mzone.uk/basic-vps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kolega w jakim kraju dziwnym mieszka gdzie nie ma jeszcze Netflixa? :-)

 

Po za terytorium polski nie ma możliwości wybrania polskich napisów, nie mówiąc już o lektorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

10mb/s za mało? Dlaczego?

 

hitme.pl miało VPNy, ale wycofali ofertę. Może jednak coś dla Ciebie znajdą. Napisz do nich na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po za terytorium polski nie ma możliwości wybrania polskich napisów, nie mówiąc już o lektorze

 

Chyba używamy innego Netflixa :-)

 

 

Co prawda nie ma za dużo materiału z polskim lektorem czy napisami ale jednak działa wszystko jak powinno i nie trzeba być w PL aby oglądać "spolszczone" filmy.

 

Sprawdź np. Daredevil. Na urządzeniu musi być ustawiony PL język, wygląda na to że Netflix się tym sugeruje.

Edytowano przez TomiMal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

interesujace ale b/o to pewnie predkosc z 10mb/s a na ogladanie odpada

 

 

@up "minimum 100 Mbps port" szkoda że nikt nie czyta pierwszego postu :)

Mam tylko mm 30/2 i wynik taki:

http://www.speedtest.net/my-result/4986957291

 

Może uda mi się sprawdzić na czymś szybszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba używamy innego Netflixa :-)

 

 

Co prawda nie ma za dużo materiału z polskim lektorem czy napisami ale jednak działa wszystko jak powinno i nie trzeba być w PL aby oglądać "spolszczone" filmy.

 

Sprawdź np. Daredevil. Na urządzeniu musi być ustawiony PL język, wygląda na to że Netflix się tym sugeruje.

 

mieszkam w uk i strone jak i tez wszystkie napisy mam w ang, nie ma mozliwosci zmiany, na tv nie mam jezyka polskiego, tak samo jak w przegladarce na komputerze, a daredevil nie ma polskich napisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPN nic Ci nie da jak nie możesz zmienić języka.

 

Strona Netflix-a jest po angielsku w PL.

 

Daredevil jest nawet z lektorem, jak ustawie polski język w ustawieniach Na TV i iPadzie. Nie potrzeba żadnych VPNów. W sumie na komputerze jeszcze nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPN nic Ci nie da jak nie możesz zmienić języka.

 

Strona Netflix-a jest po angielsku w PL.

 

Daredevil jest nawet z lektorem, jak ustawie polski język w ustawieniach Na TV i iPadzie. Nie potrzeba żadnych VPNów. W sumie na komputerze jeszcze nie sprawdzałem.

 

sprawdzalem na dedyku przez rdp i wszystko jest, lektor i napisy, w telewizorze nie posiadam jezyka polskiego (telewizora)

 

07517985113199613459_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Netflix sprawdza i język i lokalizacje. W każdym bądź razie u mnie na sprzęcie na którym mam ustawiony polski język mogę wybrać lektora/napisy mimo lokalizacji. Ten sam film, te samo konto, ta sama lokalizacja tylko angielski jako systemowy i już nie mam opcji z PL lektorem/napisami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ciekawe, moze da sie to jakos ominac, fakt system mam pl ale z nakladki jeszcze (pakietu pl) wiec moze czyta mi system (win10) jako ang a nie pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na tę stronę: http://www.netflix.com/browse/subtitle/pl

Wyświetlą się nam produkcje dostępne z polskimi napisami, niestety analogiczna strona z audio nie działa.

 

Dla przykładu Master of None, w zależności od lokalizacji IP:

PL: lektor PL + napisy PL

DE: brak PL

FR: napisy PL

GB: napisy PL

 

Sprawdzane na tej samej przeglądarce, z tymi samymi ustawieniami (język pl), oczywiście konto to samo.

Dostępność innych języków (w zależności od lokalizacji IP) też bywa zmienna.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×