Skocz do zawartości
outmc

telewizja dvbt + apple tv + netflix

Polecane posty

Witajcie ponownie !

 

Powoli zbliżam się do końca umowy z telewizją nc+ i zastanawiam się nad rezygnacją by obniżyć miesięczne wydatki. Teraz płacę 100 zł miesięcznie za nc + z opcją multiroom i jestem raczej średnio zadowolony, nie mam już czasu na oglądanie tv a płacić trzeba.

 

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak w tytule , czyli :

 

Zwykły dekoder dvbt ( zależy mi na podstawowych kanałach jak tvn,polsat , jakiś kanał informacyjny )

+

Apple TV ( ponieważ jestem można powiedzieć fanem tej marki hehe )

+

Netflix ( który pojawił się w polsce a ceny abonamentu są całkiem całkiem i raz na jakiś czas coś można oglądnąć ciekawego )

 

Czy takie połączenie ma sens ?

Jeśli nie, to co można zmienić ?

 

Pozdrawiam i dziękuję za rady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dobre rozwiązanie to polecam Polsat Cyfrowy - opcja najtańsza:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=13&clientType=NEW_CLIENT

Czyli masz: 19,99 zł / miesiąc x 24 miesiące = w przybliżeniu 480 zł / 2 lata - 6 miesięcy (gratis) = 360 zł / 2 lata :) A jak jeszcze masz telefon w plusie to ogólnie już relax bo placisz tylko 9,99 miesięcznie :)

 

Ja używam juz od 1,5 roku i jestem zadowolony. Na świeta dają dużo wiecej programów - gratis (czyli w czasie gdy najwiecej siedzisz przed TV...)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice wzięli sobie do neostrady za kilka zł miesięcznie ich TV i sobie chwalą... Nie wiem czy można wziąć bez neo...

 

Netflix podobno kiepski na razie u nas w kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten dekoder cyfrowego polsatu to jakiś śmietnik. Przynajmniej ten co nam się trafił. Brat kupił i wymieniliśmy na inny.

 

Mam w domu 2-3 telewizory i 3 dekodery. Jedynie cyfrowego polsatu miał problem z jakością / przycinkami.

 

Dekoder Krieger matrz miał dość słaby pilot. Strasznie ciężko się wciskają klawisze (jakiś błąd konstrukcyjny pilota jak by).

 

Mogę za to ci polecić albo not only tv albo cabletech. Te dwa dekodery używam i są ok.

 

 

Co do samej tv to zastanawiam się nad ipla.tv i pakietem sport i na lapatopie oglądać ;)

 

 

 

P.S. u nas przez święta tv był offline ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje jakieś odczucia - przez cały okres umowy nigdy nie miałem problemów z jakością (no chyba że raz ale nie wiem czy zmienili kąt nastawienia satelity czy jak że musiałem ją lekko przekrecić... Przechodzili wtedy na wszystkie standardowe programy w wersji HD). To tylko ten jedyny raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ojej ja miałem na myśli dvb-t od polsatu nie satelitkę ;)

 

Co do satelit to mam mieszane uczucia. Jak u brata teścia byłem to jakiś mocniejszy deszcz czy burza i nie ma oglądania (nc+) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy bardzo mocnej burzy lub gwałtownej ulewie to rzeczywiście czasami potrafi zerwać sygnał z satelity. Jeśli przerywa podczas trochę lepszych warunków meteo to znaczy, że talerz mógłbybyć lepiej ustawiony. Warto sprawdzić w ustawieniach jaka jest moc i siła zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat mnie nie interesuje .

Może telewizja na kartę + apple tv + netflix ? lub jakiś inny vod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak satelita zrywa kiedy pada deszcz to albo talerz za mały albo źle ustawiony. Jak jest wszystko dobrze ustawione to nic nie zrywa nie tnie nawet przy największej nawałnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moge prosić na temat ?

 

Cyfrowy Polsat mnie nie interesuje .

Może telewizja na kartę + apple tv + netflix ? lub jakiś inny vod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czego ty oczekujesz alternatyw za wiele nie ma. Masz albo NC+ albo CP jeśli chodzi o satelity. Naziemną telewizje masz jedną. Nie rozumiem na co Ci Netflix potrzebny jak masz apple tv? Alternatywą dla apple tv będzie ipla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Netflix z Iplą? Kurczę to jak Mercedesa porównać do Łady...

 

Wracając do tematu.

 

Nie masz Smart TV to:

 

Apple TV+Netflix+DVB-T

 

Masz Smart TV?

 

Netflix+DVB-T

 

Za mniej niż 50zł masz kontent HD/UHD na żądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto co woli - chciałeś tanio i podstawowe programy, dlatego podrzuciłem propozycje cyfrowego. Używam i jest OK.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani Nc+ ani CP nie wchodzą w gre

czyli najlepszym rozwiązaniem będzie Apple TV+Netflix+DVB-T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×