Skocz do zawartości
beloved

Reseller + skrypt do fakturowania klientów

Polecane posty

Proszę o polecenie i opinie o kontach reseller posiadających dodatkowo skrypt do rozliczania się z klientami. (Automatyczne wysyłanie faktur mailem, automatyczne powiadomianie o kończącej się ważności konta.)

Takie rozwiązanie ma np. Kei.pl - ale za taki skrypt trzeba dodatkowo płacić.

Hostgator.com - w cenie resellera ma WHMCS or WHM AutoPilot Client Management / Billing software. Nie wiem, czy jest to po polsku.

Najlepiej gdyby miały też CPanel lub podobny z możliwością automatycznej instalacji skryptów np. Joomla, Wordpress itp.

Dziękuję.

 

Edytowano przez beloved (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Misiu złoty, dzięki!

Ledwo wstałem to nie przetrawiłem do końca postu i sądziłem, że szuka tylko panelu.

 

Cóż, sądzę, że najlepszym wyjściem byłoby skorzystanie z wymienionych przez niego hostingów.

Ewentualnie może grzecznie poprosić jakiegoś usługodawcę stąd, który mu to postawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Albo napisać/zlecić napisanie takiego skryptu ;).

 

Nieopłacalne jeżeli to ba być tylko reseller. Lepiej zainwestować w licencję lub skorzystać z opensourceowych rozwiązań i ewentualnie zlecić dopisanie modułów niż całego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietny ostatnie wydanie 16 lat temu... przespij sie...

Ostatnie oficjalne wydanie 16 lat temu, ale wykorzystywany z powodzeniem do dzisiaj :-)

 

EDIT:Co do automatycznej instalacji skryptów: Softaculous - 55 skryptów w licencji darmowej, 154 w płatnej (24 dolców na rok)

Edytowano przez KerbenII (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować więc tworzę nowy post: Softaculous ma w wersji płatnej 384 skrypty, a nie jak wcześniej podałem 154.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×