Skocz do zawartości
vcr

[dedykowane/VPS] VPS KVM, lokalizacja PL lub polskie IP

Polecane posty

Poszukuje VPS KVM zlokalizowanego w Polsce lub z polskim IP. Jeśli chodzi o parametry to wystarczy:

CPU 1GHz

RAM 512MB

HDD 10GB

 

Na serwerze maja być odpalone same lekkie zabawki. Statyczne www, FTP dla małych plików i VPN dla kilku komputerów.

 

 

sldc.pl i mintshost.pl odpada

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualizacja KVM jest obligatoryjna czy może być inna (także pełna wirtualizacja, z możliwością zamontowania obrazu ISO)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na tym żebym mógł na tym odpalić VPN więc jeśli się da to może być i coś innego.

Jest możliwość przetestowania u Was serwera VPs przed zakupem?

Edytowano przez vcr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, VPN uruchomisz, jest to także pełna wirtualizacja, więc nie będzie z tym problemu. Odnośnie testów otrzymasz za chwilę wiadomość na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także poszukuje VPN'a zlokalizowanego w Polsce, tylko i wyłącznie do odpalenia OpenVPN na Debianie 7/8 32bit dla mojej sieci domowej więc nie potrzeba dużo miejsca na dysku. Zależy mi na porządnym uptime, solidności firmy (wiarygodność usług i bezpieczeństwa ma znaczenie) oraz raczej na porcie powyżej 100mbit z dużym limitem transferu (2-3 TB, do sieci podpięte jest sporo urządzeń a domowy net ma 150mbit). Cena gra rolę :) ale płacę za rok z góry.

 

 

zgadzam się na oferty :)

szukam: vps w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×