Skocz do zawartości
Cadman

Płatna reklama na stronę - sieć reklamowa

Polecane posty

Witam czy możecie polecić jakiegoś reklamowce... chcę na swoją www wrzucić reklamę i może parę zł zawsze wpadnie dzięki temu nie liczę na kokosy.. Poproszę o jakieś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adsense to rzeczywiście najlepszy wybór. Masz jeszcze AdTaily - odkąd wprowadzili prócz dniówek reklamy oparte o CPC to też jakiś zarobek wchodzi. Jest też jeszcze AdKontekst czy Content Stream.

Ale najwięcej można zarobić dzięki programom partnerskim - duże firmy oferują procent od sprzedaży czy konkretne stawki za zakup, wypełniony formularz użytkownika. Jest parę programów partnerskich sklepów komputerowych, firm finansowych. Poszukaj w Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie właśnie takich firm - czy z reguły nie ma z nimi problemów? To znaczy czy nie zdarzają się sytuacje, w których takowe robią ludzi 'w wała'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie właśnie takich firm - czy z reguły nie ma z nimi problemów? To znaczy czy nie zdarzają się sytuacje, w których takowe robią ludzi 'w wała'?

 

Dlaczego mieliby robić w wała - zwłaszcza, że wymienione firmy oferują panele do samodzielnej obsługi kampanii. To ty ustalasz jaki chcesz przeznaczyć budżet i na co dokładnie. W każdej chwili możesz zawiesić dowolna kampanię i kierować ją na wybrane przez siebie słowa kluczowe lub konkretne serwisy.

Gdyby robili w wała to reklamodawcy byliby niezadowoleni i odeszliby - proste.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a są jakieś HOSTINGI (najlepiej Polskie) które dają % od zamowienia (ale nie wPLNy tylko rzeczywista gotówka) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a są jakieś HOSTINGI (najlepiej Polskie) które dają % od zamowienia (ale nie wPLNy tylko rzeczywista gotówka) ?

 

Z tego co się orientuję to LH.pl daje % od zamówienia, który później możesz wypłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Po prostu umieszczasz jeden kod adsense na wiele witryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×