Skocz do zawartości
MazuLuka

Grafik najlepszy w mieście szuka zleceń! :)

Polecane posty

5hxRIoY.png

 

 

Szukam zleceń na grafikę użytkową.

Jestem w stanie wykonać w atrakcyjnych cenach:

- LOGA - Identyfikacja wizualna nowych firm lub rebranding istniejących;

- LAYOUTY - Projekty stron internetowych firmowych, portali oraz forów dyskusyjnych - bez kodowania;

- MARKETING INTERNETOWY - Zestawy banerów statycznych oraz z prostą animacją *.gif;

- DTP - Projektowanie i przygotowywanie do druku - wizytówki, banery wielkoformatowe, papeteria firmowa, fototapety oraz gadżety reklamowe;

 

Ceny oraz czas realizacji ustalane są indywidualnie, adekwatnie do złożoności zleceń.

Rozliczenie następuje na podstawie umowy o dzieło lub FVAT.

Pobieram zaliczkę 30% ustalonej kwoty.

 

Moje dotychczasowe prace:

http://MazuLuka.pl/portfolio

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

sorka za dygresje ale.... najlepsi graficy nie szukają zleceń :D

 

PS. może dodaj najzwyklejszego Lightbox'a do swojego portfolio ? teraz przeglądanie prac jest delikatnie mówiąc "średnio miłe" :)

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to "najlepszy w mieście", to takie humorystyczne wtrącenie. Nikt nigdy nie będzie w tej dziedzinie najlepszy. Nie ma kryteriów, na podstawie których można by to stwierdzić, kto jest najlepszym. ;)

 

Co do Lightboxa w moim portfolio - to był, ale chciałem coś lepszego, szukałem szukałem i nici z tego wyszły, aczkolwiek masz rację, lepszy byle jaki lightbox, niż jego brak. Dzięki.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele czynników, na które składa się cena końcowa. Dlatego najlepiej, jak mam wypełniony brief przed sobą, mogę go przeanalizować i oszacować ile dokładnie będzie kosztowało wykonanie. Jeśli chcesz podaj na PW maila, prześlę brief, wypełnisz, odeślesz i zrobię Ci wycenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×