Skocz do zawartości
blfr

Promocja na serwery dedykowane w Śląsk Data Center (sldc)

Polecane posty

Kliknąłem gdzieś w jakąś promocję w sldc. Oferują całkiem przyzwoite serwery w OVH-owych cenach.

 

RxjDyuR.png

 

H9z6MIf.png

 

Wie ktoś czy to jest realistyczna oferta? Rzeczywiście serwer jest w tej cenie na stałe?

 

I jak to ogólnie działa? Z opinii na temat sldc wynika, że niezbyt dobrze. Ale może się poprawili?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zamówił taki setup

 

 

Beztytulu_snhehxw.png

I o dziwo odpowiedź na zgłoszenia jak pisał miał od 30 min do max 1h.

Widzę że ucieło cenę przedłożenia i opłaty serwera koszt 65zł.

 

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ciekawe czy to jest na cały okres czy za miesiąc normalna kwota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą do nich dzwoniłem - na infolinii powiedzieli mi, że ten rabat to tylko na pierwszą płatność...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą do nich dzwoniłem - na infolinii powiedzieli mi, że ten rabat to tylko na pierwszą płatność...

 

A cały świat się rzucił, bo jest napisane "Recurring".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi zapchanie łącz i trasy, bo wolałbym żeby ze śląska do Warszawy pakiety nie leciały mi przez Niemcy czy inne Francje :lol: Z tego co się do tej pory dowiedziałem to na gigabitowych łączach wyciągnąć można z 300 Mbps, ale na ile to jest aktualne to proszę o potwierdzenie :)

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czy to nie podchodzi pod UOKiK jeżeli w formularzu zamówienia widać koszt kolejnych płatności równy kwocie pierwszej płatności a po rozmowie telefonicznej okazuje się co innego. Osobiście się na to nabrałem i zamówiłem sądząc, że jeżeli tak jest napisane w formularzu to tak będzie.

 

Zrzut ekranu w załączniku.

post-8543-0-88693600-1451669456_thumb.png

Edytowano przez Suspect121 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie wątpliwie czuję się oszukany to z mojej strony na pewno tego tak nie zostawię i będę wnosił o cenę odnowień w kwocie podanej przy zawarciu umowy (formularzu zamówienia). W razie odmowy trzeba tą sprawą zainteresować UOKiK.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nałapią klientów, a potem będą kasować 100% ceny. Natomiast na plus można dać to, że ludzie zamawiali Core i3, a dostali Core i7-3770 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nałapią klientów, a potem będą kasować 100% ceny. Natomiast na plus można dać to, że ludzie zamawiali Core i3, a dostali Core i7-3770 ;)

 

Obstawiam, że trochę przerosła ich ilość klientów i podzespoły się skończyły :)

Cena może się nie zmieni, bo faktycznie mogliby mieć później problemy. Ja jestem tylko ciekawy czy jakość oferowanych przez nich usług się nie pogorszy (zapchane łącza itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno już się tak pogorszyła, że z trudem można 10 Mbps wycisnąć ;) Nie odpowiadają na tickety, więc klienci zagraniczni ich znienawidzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Spacedust: E-mailowo daje się skontaktować z działem technicznym - odpowiedź w ciągu 2-48h (sam testuję na bieżąco). Jednak jak jest z działem handlowym "nie wiem, choć się domyślam" :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×