Skocz do zawartości
Gość bugmenot

[Sprzedam] Skrypt podobny do csgodouble + boty

Polecane posty

Gość bugmenot

Co sprzedajesz:Witam serdecznie, aukcja dotyczy skryptu ruletki CS GO podobnej do CSGOdouble wraz z botem automatycznie akceptującym oferty i wprowadzającym coinsy do wirtualnego portfela, cenę pobierają z strony csgo.steamanalyst.com. Aukcja dotyczy również pełnej konfiguracji oraz instalacji skryptu. Wraz z wytłumaczeniem posługiwania się skryptem. Po otrzymaniu płatności zobowiązuję się do konfiguracji strony, kilku zmian w wyglądzie oraz w systemie ruletki pod upodobania kupującego, połączenia bota ze stroną i zabezpieczenia jej.

Opis: Skrypt który sprzedaje jest podobny do strony csgodouble. Chciałem aby jak najmocniej odzwierciedlała ruletkę csgodouble. Także wprowadzam poprawki przypadające do gustu kupującemu. Do skryptu został dodany także panel admina oraz panel sterowania botami. Istnieją także wykazy pokazujące ilość skinów wpłaconych wciągu ostatnich 3 dni.

Cena: 30 $
Płatność: Najlepiej skiny
Kontakt: Steam: http://steamcommunit...id/cezary12398/
Zdjęcie przedmiotu oraz widoczna data(dotyczy przedmiotów wirtualnych na platformie steam): -

Zdjecie oferowanego przedmiotu + widoczna karteczka z nickiem ktorym sprzedajacy posluguje sie na forum ( dotyczy przedmiotow rzeczywistych np. myszka): daf19942b5396fe1b23c3e8468a7f87b.png

 

Licze tylko na zainteresowanych którzy odrazu przejdą do rzeczy. Jeśli chcesz zaukupic skrypt bądź przygotowany nie każ mi czekać.

 

Uwaga! sprzedaje tylko 5 kopii skryptu!

 

Pozdrawaiam Administracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Handlujesz z gościem na krzywy ryj, 8 gier na steamie, zero jakiejkolwiek umowy czy nawet głupiego allegro i się dziwisz?

 

Głupota ludzka czasem mnie zaskakuje do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma to do tego? Co to za typ któremu trzeba przystawić "lufę do skroni" by nie oszukał. Niech administracja go banuje, bo inaczej stwierdzę, że panuje tu zezwolenie na oszustwa. Od kiedy wyznacznik gier na steamie jest wyznacznikiem wiarygodności typa?

Lachę kładę na te 30$, chodzi o sam fakt oszustwa. Nawet jak bym miał z nim umowę, to jedyne co mógłbym z nią zrobić to wrzucić do pieca. Poszedłbym z tym na psiarnie i co? Odesłali by mnie z kwitkiem i powiedzieli żebym dał sobie spokój z tymi 120zł. Program ochrony kupującego na Allegro też jest taki cudowny, że nic tylko brać wszystko przez Allegro... z takimi kwotami to szkoda się w takie coś bawić, więc "nie filozuj" tu z umowami, allegrami oraz grami.

Edytowano przez kombajnik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma to do tego? Co to za typ któremu trzeba przystawić "lufę do skroni" by nie oszukał. Niech administracja go banuje, bo inaczej stwierdzę, że panuje tu zezwolenie na oszustwa. Od kiedy wyznacznik gier na steamie jest wyznacznikiem wiarygodności typa?

Lachę kładę na te 30$, chodzi o sam fakt oszustwa. Nawet jak bym miał z nim umowę, to jedyne co mógłbym z nią zrobić to wrzucić do pieca. Poszedłbym z tym na psiarnie i co? Odesłali by mnie z kwitkiem i powiedzieli żebym dał sobie spokój z tymi 120zł. Program ochrony kupującego na Allegro też jest taki cudowny, że nic tylko brać wszystko przez Allegro... z takimi kwotami to szkoda się w takie coś bawić, więc "nie filozuj" tu z umowami, allegrami oraz grami.

 

Ochrona na allegro jest właśnie po to, żeby nie latać na policję o każde głupie 120 zł, tylko żeby odzyskać swoją kasę w przeciągu tygodnia i zostawić allegro smutniejszą część odzyskiwania kasy.

 

Zostałeś zrobiony jak dziecko z własnej głupoty handlując z dzieciakiem twierdzącym, że ma skrypt, więc nie żal mi cię ani trochę, może czegoś się nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nigdy się nie handluje przez steama zwłaszcza że oni nie zapisują wiadomości oraz nie prowadzą żadnych logów konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma to do tego? Co to za typ któremu trzeba przystawić "lufę do skroni" by nie oszukał. Niech administracja go banuje, bo inaczej stwierdzę, że panuje tu zezwolenie na oszustwa. Od kiedy wyznacznik gier na steamie jest wyznacznikiem wiarygodności typa?

Lachę kładę na te 30$, chodzi o sam fakt oszustwa. Nawet jak bym miał z nim umowę, to jedyne co mógłbym z nią zrobić to wrzucić do pieca. Poszedłbym z tym na psiarnie i co? Odesłali by mnie z kwitkiem i powiedzieli żebym dał sobie spokój z tymi 120zł. Program ochrony kupującego na Allegro też jest taki cudowny, że nic tylko brać wszystko przez Allegro... z takimi kwotami to szkoda się w takie coś bawić, więc "nie filozuj" tu z umowami, allegrami oraz grami.

 

Proszę tutaj przykład że przyjmą zgłoszenie. Jest to przestępstwo, a nie wykroczenie. Przejdź się z dowodami w formie papierowej. Jak powiedzą że nie przyjmą. To powiedz że wyślesz to do prokuratury :)

 

http://webmasteruj.pl/podszywacz-sebastian-gg-4740015-t73993/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a do tego śmieszna cena $30, serio, ktoś na to poszedł? Siedzę trochę w temacie i wiem, ze nie warto zwracać uwagi na takie coś, bo jeśli ktoś to napisał, to na pewno nie jest warte $30 albo ktoś jest naprawdę głupi i nie ogarnia, albo handluje nie swoim dziełem, wystarczy wejśc na wyżej wspomniane forum, którego nie polecam. Tam pełno takich ofert, a jakoś nikt nie prezentuje poziomu, po którym można stwierdzić, że napisał to właśnie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne skrypt do znalezienia na jakimś ruskim forum ;p Tyle się mówi o internetowych oszustach a dzieci nadal dają się nabrać dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą po takich komentarzach nikt raczej z jego usług nie skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×