Skocz do zawartości
Marekz12

Ciągły restart WIN10

Polecane posty

Aktualizowałem Win8->Win10 na kompie stacjonarnym i wszystko śmiga mi w najlepszym porządku. Po jakimś czasie ten sam zabieg przeprowadziłem na lapie, jednak ku zdziwieniu po niedługim czasie od włączenia stale się restartuje.. Zna ktoś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sieci odnaleźć można sporo zgłoszeń tego typu. Najwyraźniej W10 nie współpracuje najlepiej (lub wcale) z niektórymi sprzętami. Rozwiązania (poza powrotem do Ósemki) nie znam, nie zauważyłem nigdzie w takich tematach, ale i też nie szukałem dogłębnie.

 

Osobiście trzymam się z dala od Dziesiątki, jestem zbyt podejrzliwy względem Microsoftu w obliczu tego jak bardzo nachalnie namawiają wszystkich na przesiadkę i w dodatku (niby to) "za darmo". Przypuszczam, że w perspektywie 2-3 lat poznamy prawdziwą "cenę" (nie musi być ona koniecznie wyrażona w dolarach wyciąganych z naszych portfeli, ale choćby w tym, co - jawnie lub niejawnie - znajdzie się w - niemożliwych do wyłączenia - aktualizacjach).

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zastanawiam się nad formatem, ale co najlepsze system w lapie był zainstalowany przy zakupie i nie był na żądnym nośniku. Nie pamiętam na jakiej zasadzie, ale sprzedawca mi polecał żebym na penie zrobił jakąś wersje do odzyskania- i oczywiście nie zrobiłem... Może spróbuje przywrócić poprzednią wersją. Ja jednak uległem tym ostrym namowom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mamy ten problem na jednym komputerze w biurze, problem Windowsem z pewnością.

Na laptopach nie mamy tego problemu, tylko na PC, wszystkie siedzą na W10 po upgradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info o tym, że problem może leżeć w ustawieniach -> automatyczny restart po aktualizacji. Sprawdzę czy to pomoże i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki, ale w sumie pokrewne. Czy da się jakoś anulować aktualizację komputera? Ostatnio musiałam coś szybko zrobić na komputerze, a on postanowił się aktualizować i robił to baaaardzo długo.

____________________________________________________

http://forum.przemysl24.pl/forum/inne-tematy/forum-cafe/150311-bilety-na-komunikacje-miejską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W windows 10 nie da się wyłączyć całkowicie aktualizacji systemowych (bynajmniej bez żadnego dodatkowego fix'a) - możesz za to ustawić godzinyw których będzie się aktualizował komputer np zawsze po północy jak z niego i tak nie korzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×