Skocz do zawartości
tlen

VPS Managed lepszy od HostEurope

Polecane posty

Czy jest coś na rynku lepszego od dotychczasowego VPS Managed HostEurope?

Pytam ponieważ ostatnie wpisy o tej firmie są z 2011 czyli stare.

Trochę mnie denerwuje że firma nie udostępnia niektórych danych które są przydatne czyli np. obciążenie konta itd.

Czy jest jakiś na rynku VPS Managed warty uwagi?

 

Biorę pod uwagę w pierwszej kolejności europę później usa (wyjątkowo).

Edytowano przez tlen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich oferta jest dobra dla ciebie bo? Co jest takiego że zatrzymałeś się właśnie na nich? Cena nie jest fajna podobnie jak parametry. Kiedyś to było coś fajnego ale na obecna chwilę w podobnym kierunku idzie home.pl (mam na myśli ofertę nie działanie usług).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich oferta jest dobra dla ciebie bo? Co jest takiego że zatrzymałeś się właśnie na nich? Cena nie jest fajna podobnie jak parametry. Kiedyś to było coś fajnego ale na obecna chwilę w podobnym kierunku idzie home.pl (mam na myśli ofertę nie działanie usług).

 

Bo mają bezpieczne serwery.

Awari nigdy nie doświadczyłem poza jedną z mojej winy przeciążyłem serwer.

Nawet w przypadku zapomnienia uregulowania płatności konta nie zawiesili a klienci nawet nie wiedzieli że są jakieś problemy.

Minusy to problem z językiem nawet angielski sprawia im problem, na rozpatrzenie czeka się wieki, kiedyś było inaczej.

Ceny są nieciekawe ale jak ktoś podpisał umowę wcześniej nadal ma atrakcyjne warunki.

Home z nimi mam złe doświadczenia, owszem ostatni raz miałem styczność w 2008 ale raczej szli w kierunku masowych usług bez jakości. Chyba nawet nie mają VPS Managed tylko sam VPS.

 

Zapraszam do nas: http://pl.mzone.uk/pro-managed

Lokalizacja PL

 

http://pl.mzone.uk/pro-managed-uk

Lokalizacja UK.

 

Mamy także w ofercie serwery dedykowane w opcji Managed w lokalizacjach: PL, UK, USA

 

MZONE - pierwszy raz słyszę, musi to być bardzo nowa firma.

Edytowano przez tlen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

MZONE - pierwszy raz słyszę, musi to być bardzo nowa firma.

 

Firma istniejąca od chyba roku 2006 co dałoby w tym roku równą dyszkę istnienia na rynku i tysiące zadowolonych klientów, aktywna na rynku w .pl i w .eu a ty piszesz że to bardzo nowa firma???

 

ja_pierdole_bm.jpg

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MZONE - pierwszy raz słyszę, musi to być bardzo nowa firma.

 

 

Trudno, aby wszyscy znali MZone, w końcu to nie jest korporacja na miarę OVH.

 

Fakt jesteśmy 10 lat na rynku hostingowym, rzadko dajemy promocję i raczej bazujemy na "dużych" klientach, co nie znaczy, że nie mamy także innych klientów. Każdy klient jest dla nas ważny i nie sortujemy klientów wg jakieś kategorii.

W każdym bądź razie zapraszam, z pewnością będziesz zadowolony z usługi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@Irek, ale to nie o to chodzi. Zakładając że jestem tutaj nowy i w postach kilku osób przewija mi się nazwa "MZone" udaję się albo do wyroczni zwaną Google.pl i wpisuję frazę "MZone" albo bezpośrednio w pasku adresu wklepuję adres mzone.pl. U wujka Google dostanę bezpośredni adres, zaś w przypadku bezpośredniego adresu to jest mzone.pl jestem przekierowany na adres pl.mzone.uk.

 

Macie naprawdę fajną stronę, wyposażoną w różne kolorowe świecidełka ale zaznaczam z podkreśleniem że bardzo czytelną. Pamiętam jeszcze Waszą starą wersję strony (to chyba była pierwsza edycja) w czerwonej kolorystyce która z biegiem lat stawała się nieco odstająca od aktualnych trendów. Ale to nie temat na oceny Waszej strony czy firmy...

 

Jak już znajdę się na stronie to wystarczy chwila aby znaleźć link do podstrony gdzie otrzymam informacje odnośnie historii firmy gdzie jak byk jest napisane że firma istnieje od roku 2006. Czy rzeczą tak straszliwie trudną jest poszukanie opinii na temat danej firmy zamiast wypisywanie bzdur po forach (ja mam dożywotnie usprawiedliwienie od ludzi z tytułami przed imieniem i nazwiskiem :) )?

Jeżeli ktoś poleca daną firmę a ja o niej nic nie wiem - bo mam jak najbardziej ku temu prawo - to staram się dowiedzieć co nieco w sposób przedstawiony powyżej. Można też użyć frazy "mzone opinie" co pozwala wyrobienie sobie opinii czy firma jest dla klientów typu @kori czy inny @cs:go_lubi_w_ddos czy też mamy do czynienia z firmą która podchodzi poważnie do tematu i wywiązuje się z zawartej umowy.

 

Jeżeli jednak ktoś woli iść na łatwiznę i bredzić po forach że firma z 10 letnim stażem musi być bardzo nowa to poza wklejeniem powyższego obrazka i kopsnięciem się po kolejnego browara do lodówki nie można wiele zdziałać.

 

P.S Prośba do moderatorów o przeniesienie jakże konstruktywnej części dyskusji do odpowiedniego ku temu działowi to jest do tematu morskiego, konkretnie piaskownica. Nie ma potrzeby dalszego schodzenia z tematu w tym wątku. W piaskownicy będzie można temat spokojnie dokończyć.

 

P.S2 Irek, jak będę pod koniec roku w Twoich okolicach to musimy się koniecznie spiknąć na jakąś colę czy coś podobnego bez procentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zgodzę się z Tobą, masz plusa ....

 

P.S2 Irek, jak będę pod koniec roku w Twoich okolicach to musimy się koniecznie spiknąć na jakąś colę czy coś podobnego bez procentów :)

 

 

Wycieczka czy coś poważniejszego? Oczywiście zapraszam jak coś to nawet pomogę robotę znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że ten wątek jest stary, aby omówić na nim. Lepiej zakończyć rozmowę off-topic, która jest związana z tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×