Skocz do zawartości
Xxcarbon22xX

VPS KVM z portfelem i możliwością płatności SMS i Paypal

Polecane posty

Witam,
Poszukuje vps'a o takich parametrach

Wirtualizacja: KVM, XEN, cokolwiek co nada się na duży serwer CS:GO (33 sloty, tick 128)
Procesor: 2x3,0 Ghz minimum, może być szybszy procesor, jednak dalej dwuwątkowy
RAM: 2 Gb wystarczy
Transfer bez limitu

Dysk: 30 Gb starczy
Lokalizacja: Polska

Cena: Mniej niż 100 zł/miesiąc

 

Wymagany jest portfel, do którego pieniądzę mogłbym wpłacić SMS'em oraz przez Paypal. Tak, wiem że SMS'em się nie opłaca, lecz to posłuży mi jako portfel pod dotacje od graczy. Portfel SMS na innej stronie nie wchodzi w grę, jestem niepełnoletni, podatki i te sprawy.

 

Spodobała mi się oferta Biznes-Host, lecz nie wiem czy jest tam płatność PayPal, na stronie głównej nie jest napisane.

 

I jeszcze takie pytanie, do czego na większośći hostingów potrzebny jest mój adres? Jestem niepełnoletni i nie chcę aby przychodziły mi jakieś listy itd.

 

Kupiłem serwer w MicroVPS, jednak to że jest na OpenVZ sprawia że serwer nie wyrabia, mimo zużycia procesora na poziomie ~50 %

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napisz do MH żeby ci dedyka jakieś złożyli za 100zł / mc i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do MH żeby ci dedyka jakieś złożyli za 100zł / mc i nie będzie problemu.

 

Po cichu liczyłem żeby to wszystko kosztowało mnie mniej niż te 100 zł/miesiąc, tyle teraz płacę na pukawce, a ja właśnie chcę zaoszczędzić :) Konfiguracja to nie problem, posiedzę to ogarnę.

 

Wiem że mam trochę dziwne wymagania, no ale mam nadzieję że coś dla mnie się znajdzie.

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobała mi się oferta Biznes-Host, lecz nie wiem czy jest tam płatność PayPal, na stronie głównej nie jest napisane

 

Płatności PayPal tam nie ma. W MH jest z tego co pamiętam.

 

Jeżeli chodzi o lokalizację w Polsce to ciężko. Spróbuj w Tiktalik może, chociaż nie wiem jak będzie się on sprawował z użytkowaniem CSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatności PayPal tam nie ma. W MH jest z tego co pamiętam.

 

Jeżeli chodzi o lokalizację w Polsce to ciężko. Spróbuj w Tiktalik może, chociaż nie wiem jak będzie się on sprawował z użytkowaniem CSa.

 

Lokalizacja PL, bo zależy mi na płatnościach SMS, a takich zagranicą raczej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na Gameserv.pl. Uruchomimy taką usługę w Atman. Portfel, Api i wiele kanałów płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatności PayPal tam nie ma. W MH jest z tego co pamiętam.

 

 

 

Jest płatność paypal od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja PL, bo zależy mi na płatnościach SMS, a takich zagranicą raczej nie ma

Lokalizacja serwera (istotne dla opóźnienia/pinga) i miejsce zarejestrowania oraz działania samego przedsiębiorstwa (istotne dla płatności) są niezależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja serwera (istotne dla opóźnienia/pinga) i miejsce zarejestrowania oraz działania samego przedsiębiorstwa (istotne dla płatności) są niezależne.

 

No to w takim razie oferty serwerów zlokalizowanych w Niemczech, Holandii również wchodzą w grę, chociaż preferowałbym lokalizację PL. Zależy mi na tym żeby miały takie parametry jak podane no i właśnie płatność SMS i Paypal.

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery przetestowane przez światowych liderów jak np. Virtus Pro (partner technologiczny sektoru EvoBattle).

- BlazingFast.io - chcesz grać tam gdzie grają najlepsi? Zapraszamy więc do BlazingFast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery CS:GO nie potrafiły użyć więcej niż jednego wątku.

Coś się zmieniło?

 

Dalej używają tylko jednego wątku, jednak wolę kupić maszynę dwujajową, bo system też coś zjada.

 

Co do tematu to wybrałem jednak mintshost. Zobaczymy co z tego będzie.

 

Na razie dupa, serwer niby postawili, jednak hasło było złe. Napisałem na support, ustawili inne hasło - działa. Dałem z poziomu panelu reinstalację i teraz dupa - hasło nie działa.

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dałem z poziomu panelu reinstalację i teraz dupa - hasło nie działa.

 

Z panelu reinstalacja systemu? Czy to na pewno jest wirtualizacja KVM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery CS:GO nie potrafiły użyć więcej niż jednego wątku.

Coś się zmieniło?

 

Na windowsie da się. Ogólnie powątpiewam w to że na vps utrzyma 33 sloty tick 128.

Co do silnika Source 2 przyjdzie troche poczekać. Obecnie to tylko dokładają i dokładają a wymagania coraz większe.

 

 

Edytowano przez Qedro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia odpowiedz 10 dni temu, wiec chyba to nie bedzie odkop... https://tiktalik.com/pl/pricing

 

4u std dadza ci 2 pelne jajka z L5639 ( ciut ponad 2ghz rdzen)

2u PRO da ci troche ponad jedno jajko E3-1230/E3-1230 v2, czyli jesli dobrze pamietam 3,3ghz... Lokalizacja Warszawa...

 

EDIT

Sorry, nie mamy platnosci sms :(

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem VPS KVM w pakiecie Standard w Mintshost.pl i nie chodziło to najlepiej.

 

Wykupiłem u nich dedyka w pakiecie Mini i śmiga dobrze :) jeden serwer 33 sloty 128 tick, sv i var w normie, nic nie skacze, nic nie tnie.
Drugi serwer ma również 33 sloty, jednak nie jest jeszcze całkowicie pełny, to nie wiem jak to będzie przy maksymalnym obłożeniu, jednak myślę że dużo się nie zmieni :)

Temat można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×